2733
2734
عنوان

دلتنگشم😭😭😭😭

124 بازدید | 6 پست

نامزدم رفته شهر دییگه به دوستش سر بزنه مثل اینکه یه پدر مریض داره اونم مریض شده نامزد منم مجبور شد بره خیلی ناراحتم😢

عدلپروریستم  اسم واقعیم دریا عدالت وندی ❤مسیح و آرش❤

منم استوریشو دیدم دستش تو دست یکی دیگس یار قدیمیشو به عشق چند روزه ترجیح داد و آرزوهای منو داره واسه اون براوده میکنه..میخواد من ببینم استوریاشو که تحقیر بشم که تاوان پس بدم میدونی چرا؟؟ چون عاشقش بودم

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم استوریشو دیدم دستش تو دست یکی دیگس یار قدیمیشو به عشق چند روزه ترجیح داد و آرزوهای منو داره واسه ...

💔💔بلاکش کن عزیزم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2731
کردم..ولی خب دله دیگه

خودتو شکنجه نده تو لیاقت بهترشو داری 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌