2726
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین

348 بازدید | 40 پست

سلام.خانما من فرداامتحان ریاضی دارم.آنلاینه.بایدبریگ توی سایت امتحان بدیم.بعد از ساعت ۶تا ۱۰شب وقت داریم بریم این ازمونوبدیم.هرزمانم‌که شروع کنیم وقتش ۴۰ دقیقه هست

بعدمن خوب خوندم و اینا.دوستم‌بهم‌میگه فردا ساعت۶که رفتی امتحان بدی سولارو عکس بگیز بفرست من حل کنم من هیچی نخوندم.بعد اخه من واقعاحس میکنم‌این بی انصافیه من کلی بخونم و برم سر۴۰ دقیقه بااسترس ازمون بدم.ولی اون هیچی نخونده باشه و  از ساعت ۶ که سوالارو براش فرستادم خودش باارامش کلی فکرکنه‌  جوابارم ازمن بگیره بعد خانم تازه ساعت ۱۰ بره امتحان بده.جوابارم‌که حل کرده امتحلنشو بده و ازمنم‌بهتربشه

بیخی بابا/

بدع بش گنا دارع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازیه طرفمم نمیتومم بهش نه بگم.روم نمیشه.اخه میبینیمش  بیشرااوقات.خجالت میکشم....دفعه قبلم امتحان فیزیک داشتیم ازم تقلب کرد موقع امتحان انقدربهم پیام داد کلی استرس گربتم قاطی کروم‌کم شدم.خودش ازمن بهترشد

2728

فعلا جوابشو نده من موقع امتحان داده همیشه اف میشم مهلت که تموم ان میشم تو هم بعد ۴۰ دیقه ان شو که اینترنت بفرسته جوابارو 

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

بهش بده بابا .دور روز دیگ یادت میده 

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

بذار اخر وقت برو امتحان بده.

ولی این چه مدل امتحانه؟ همه باید همزمان شروع کنن دیگه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
بذار اخر وقت برو امتحان بده. ولی این چه مدل امتحانه؟ همه باید همزمان شروع کنن دیگه.

اره عزیزم همزمان شروع میکنن ولی وقت و جواب اماده باشه رفیقش میتونه کپی کنه تو همون ازمون

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2706