2410
2553

بچه ها چندروز پیشا سر تفریح و سرگرمی برای اولین بار تو عمرم فال گرفتم گفت تو فالت سنگینی هست و اینا و ممکنه برات دعا گرفته باشند 

( بعد این شخص فالگیر خیلی خیلی چیزا رو راست گفت برا دوستم )

اینم بگم که تا به حال خواستگار نداشتم و کسی هم از من خوشش نیومده ۲۳ سالمه

نظر شما چیه ؟ 

به نظرتون ممکنه برا من دعا گرفته باشن یا نه یه هنوز برام اون اتفاقه که باید نیفتاده ؟؟؟؟

الکیه همش

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دروغه

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2720
2714

من ی دوس پسر خل و مچل داشتم

بعد ک کات کردم رف پیش دعانویس

دعانویسه هم ب اون پسره گف اون دختره واست دعا گرفنه😂😂😂 حالا اون عن ب من زنگ میزنه دعوااااااااا ک چرا واسم دعا گرفتی😐😐

والا بخدا ملت اونقدر بیکار نیسن واس کسی دعا بگیرن

او نیمه ی من است...❤️
الکیه اون واسه اینه پول زیادی به بهونه باطل کردن دعا بگیره متاسفانه انرزی منفی زیاد میان تو فکرش نر ...

اتفاقا اصن پول نگرفت و گفت من بلد نیسم دعا رو باطل کنم باید یکی رو پیدا کنی برات بشکندش

2706