عنوان

تا حالا شده تو خیابون مزاحما رو کتک بزنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 53 پست

نه بابا 😐

من که کلا توجه نمیکنم 

مامانمم همراهم باشه کلا پیش نمیاد یا اگر حالا اتفاق بیفته مامانم نصیحتشون میکنه درست میشن 😁😁

تا حالا ده بار نصیحت کرده اخرشم همشون عذرخواهی کردن 

حتی یکیشون الان پیش داییم کار میکنه واقعا آدم شده 

یه بار تو پارک نشسته بودم یه یه پسره مزاحم رفیقم شده بود من از دور دیدم چون با رفیقم قهر بودم ولی غیرتم نکشید رفتم همچین کوبوندم تو دهن پسره 🤣🤣🤣 که از ترس آبروش غیب شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار تهدید به زدن کردم در رفت ولی پاهام می‌لرزید از ترس

منم اینجور موقعا خیلی استرس میگیرم مث تو پاهامم میلرزه

ولی ما ک اون لحظه کاری نکردیم مقصر اصلی اونان.والا داریم با ارامش قدم میزنیم بیخود  و بیجهت مزاحم میشن

تو برو خود را باش
2731

من یه بار یکی تو کوچه ی خلوت دنبالم بود با متلک و الفاظ زشت.

اول بی محلش کردم، ولی وقتی دیدم بیخیال نمیشه، دست کردم تو کیفم و گوشیمو برداشتم و وانمود کردم که دارم زنگ میزنم پلیس؛

الو ۱۱۰؟

یه مرتیکه مزاحمم شده به این آدرس، خیابان ....

هنوز اسم خیابونو نگفتم، دیدم داره مثل قاطر در میره😂

منم اینجور موقعا خیلی استرس میگیرم مث تو پاهامم میلرزه ولی ما ک اون لحظه کاری نکردیم مقصر اصلی اونا ...

من انقدر سکوت کردم کاش جیغ میزدم کاش فحش میدادم کاش می زدم ولی ترسیدم 😔 

🤍

نه معمولا مسیرمو عوض میکنم , اصلا تو خودم قدرت اینو نمیبینم داد بزنم یا بزنمشون , یبار با شوهرم رفتیم بانک تو خیابون پیادم کرد گفت جاپارک نیست تو برو کارتو لکن زود بیا پیاده که شدم یه پسره هی گیر داد بهم منم محلش نذاشتم گفتم زود برم داخل بانک که نتونه بیاد یهو دیدم شوهرم ازکجا دیده چنان کتکی زد بهش بیا و ببین طرف به غلط کردن افتاده یودفک کنم ازون ببعد دیگه مزاحم کسی نشه

من انقدر استرس میگیرم خودمم گم میکنم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
یبار یه پسره اومده لگد زد ب پام منم با لگد زدم تو با.سنش بم گف پریودی؟داد زدم خفه شو بعد ترسید آبرو ...

اگه گوشیو دزدید چی

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706