2726
عنوان

وای بچه ها کمک بدبخت شدم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 84 پست
نانزدم رو چیکار کنمممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بابا تو اول به مامانت بگو برو دکتر 

بعدم بابا پرده به این راحتی پاره نمیشه

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا تو اول به مامانت بگو برو دکتر  بعدم بابا پرده به این راحتی پاره نمیشه

تورو خدا بگو چیکارکنم

مامانم میدونه

دید خواهرم هولم داد

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
2728
خب بگو بعد اینکه هولم داد من رفتم دسشویی خون اومد ازم شاید پردم پاره شده باشه بیا بریم دکتر یا قضیهر ...

تا دیدم خون اومد جیغ کشیدم مادرم دید

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
تورو خدا بگو چیکارکنم مامانم میدونه دید خواهرم هولم داد

خب چی گف مامانت بهش بگو مامان بریم دکتر 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉
میگم دکتر متوجه میشه اگه نزدیکی نداشته باشی به شوهرت میگه که نزدیکی نداشته و بر اثر هول دادن این اتف ...

حیر ببینی خیالم راحت شد

این خواهرم همش اذیتم میکنه

میگه نباید با این پسره ازدواج میکردی

2706