2737
2734
عنوان

جون من یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسش دارم بخدا میخوام درخواست بده ولی دیگه ادامه نده تا چن سال دیگه

خب اگه اینجوریه که 

یخورده آمار بده بهش مخ زنی کن😜

خوشش بیاد میاد سمتت 

تو هم بگو صبر کن درسمون تموم شه 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
دعای پسرالتنبلان یاایهالپسرو التنلشون، المرگنا تن لشنا درس نخواننا پیشنهادنا به دخترنا الدخترنا جوا ...

آمین یارب العالمین 😅🤣

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
خب اگه اینجوریه که  یخورده آمار بده بهش مخ زنی کن😜 خوشش بیاد میاد سمتت  تو هم بگو صبر ...

همین بلد نیستم ....

ولی چن روز پیش اومد خونه نمیدونم خوشش اومده یا نه

لطفا برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کنید 
همین بلد نیستم .... ولی چن روز پیش اومد خونه نمیدونم خوشش اومده یا نه

بلد بودن نمیخواد که 

یخورده نگاه کن به پسره 

زیر نظر بگیرش

خلاصه یخورده هیزبازی دربیار😜

حالیش میشه دیگه 

مدیونی فکر کنی من خودم مخ زنی کردم با این روش ها🤣

2738
آمین یارب العالمین 😅🤣

😆😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪