2733
2734
عنوان

خانوما هایی که سیگار میکشن بیاین🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 43 پست

من قلیون میکشم😞

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لب و دندان تیره میکنه  اما پوست اگر خیلی مصرف طولانی مدت باشه  اینجوری هم نیست که پوست ی ...

دندونام لمینت کردم 

لب هام تعقیر رنگ ندادن 

مصرفم طولانی نبوده 

مرسی 🙏

من قلیون میکشم😞

منم وقتی با دوستام دورهمیم میکشم اما نه همیشه شاید دوماهی یبار

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2731

کاش دوستان متوجه شن که ایشون نیومدن برای نصیحت شنیدن ها...

من ندیدم سیگار روی پوست تاثیر بذاره به جز رنگ لب. بیشتر تحقیق کنین. تحقیق علمی

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
عزیزم صد در صد روی پوست تاثیر داره خب ولی اینکه میگی بدنت تیرس صورتت روشن مال کم کردن وزنه 

نه نه اصلا اینطور نیست که بدنم تیره باشه صورتم روشن 

فقط خودم حس کردم که پوست بدنم به سفیدی و روشنی سابق نیست ولی همسرم و اطرافیانم میگن اصلا معلوم نیست اختلاف بدن و صورتت این حس خودم بود گفتم شاید مصرف سیگار یا کاهش وزن تاثیر کمی گزاشته 

دندونام لمینت کردم  لب هام تعقیر رنگ ندادن  مصرفم طولانی نبوده  مرسی 🙏

عزیزم برو یه آزمایش بده 

اگر واقعا تغییر زیادی کرده 

من بعید میدونم از سیگار باشه

تیره میشه پوست ولی مثلا یکی میشناسم شاید ۳۰ سال بیشتره سیگار میکشه پوستش کدر و تیره شده 

اما یک سال یا دو سال انقدر تاثیر روی پوست نمیزاره

2738
کاش دوستان متوجه شن که ایشون نیومدن برای نصیحت شنیدن ها... من ندیدم سیگار روی پوست تاثیر بذاره به ج ...

بله ممنون از درکتون و شعور بالاتون🙏🙏🙏

حتما تحقیق بیشتری میکنم 👌

پوست تيره 

لباي كبود

دندوناي زرد

خيلللي چندش اوره به اينا فكر كن و نكش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706