1874
1924

من قبلا یک سال سیگار میکشیدم ترک کردم و دوباره شروع به مصرف سیگار کردم قبلا رنگ پوست کل بدنم خیلی روشن بود اما از وقتی دوباره شروع کردم به مصرف سیگار انگار حدود دو درجه رنگ پوستم تیره شده اما صورتم تعقیری نکرده پوست بدنم تیره تر شده امکانش هست که از مصرف سیگار باشه؟ 

رژیمم میگیرم و حدود 5 کیلو وزن کم کردم ربطی به کاهش وزنم نداره تیره شدن رنگ پوست؟ 

دخترم مریض بود فوت شد 😔میشه واسم یه صلوات بفرستین 🙏تا خدا اینبار بهم یه نی نی سالم بده ❤️

نکش همش ضرره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
19 سالته سیگار میکشی؟ تو دراز مدت وقتی چهل ساله بشی شبیه زنای شصت ساله میشی انقدر اثر میذاره روی پو ...

چقدر صریح و رک 

بله میدونم تو فکر ترک کردنش هستم 

دخترم مریض بود فوت شد 😔میشه واسم یه صلوات بفرستین 🙏تا خدا اینبار بهم یه نی نی سالم بده ❤️
1911

عزیزم صد در صد روی پوست تاثیر داره خب ولی اینکه میگی بدنت تیرس صورتت روشن مال کم کردن وزنه 

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
1826

من قلیون میکشم😞

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤من عاشق این روزام و عاشقتر روزای خوب پیش رو❤برامون انرژی مثبت با رنگ بنفش جیغ بفرستین😍💜
لب و دندان تیره میکنه  اما پوست اگر خیلی مصرف طولانی مدت باشه  اینجوری هم نیست که پوست ی ...

دندونام لمینت کردم 

لب هام تعقیر رنگ ندادن 

مصرفم طولانی نبوده 

مرسی 🙏

من قلیون میکشم😞

منم وقتی با دوستام دورهمیم میکشم اما نه همیشه شاید دوماهی یبار

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑