2733
2734
چی بذارم خب  با فسنجون چی خوب میشه  شوهرم میگه کباب تابه ای مرغ بذار نمیدونم چیکار کنم و ...

چی برات راحتره عزیزم همونو بزار کتلت خوبه یه غذای کامل با پلو یه غذایذکامل با نون

کاربری 4 تورو خدا لغوم نکن نی نی یار به خدا قول میدم حرف گوش کن بشم میدونی چیه رفیق اگه قرار بود خدا غیرممکنی برات بزاره اونو برات ارزو نمیکرد توی دلت که با سعی خودت ممکنش کنی 🙋🙋🙋منو شوهر جانو زندگی زیباترین دعا الهی یکی از همین روزا بزرگترین ارزوتون براورده بشه همون غیر ممکنه که میگفتید یعنی میشه هرشب برای یه تعدادی سوره ی قدر میخونم هرکی دلش خواست بیاد بگه براش بخونم راسی اگه نیومدم یا دیر اومدم بدونید شلوغم پس ناراحت نشید جواب ندادم مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا سخت شده وضهیت همه

منم پسرخالم از شهرستان بخاطر کارش اومده اینور فردا شام میان اینجا قورمه سبزی میزارم براشون واقعا سخته شرایط مرغ بزارم تموم میشه حالا حالام حقوق نمیدن😑

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2738

من معمولا اگر بخوام برای مهمون فسنجون درست کنم حتمااا نصفش زرشک پلو درست میکنم 

چون سلیقه ایه یه نفر دوست نداشته باشه باید برنج خالی بخوره

مثلا ۱۰نفریم ۵نفر یا ۶نفر مرغش فسنجون بقیه اش زرشک پلو میکنم

البته مهمونام خیلی دوس دارن فسنجون میخورن دفعه اول اینکار کردم همه فستجونا خورده شد مرغها موند 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
منم پسرخالم از شهرستان بخاطر کارش اومده اینور فردا شام میان اینجا قورمه سبزی میزارم براشون واقعا سخت ...

عزیزم من برا هرکسی اینجوری ولخرجی نمیکنم   بله واقعا سخته 

هیچی ادم دلش نمیاد بخره 

من معمولا اگر بخوام برای مهمون فسنجون درست کنم حتمااا نصفش زرشک پلو درست میکنم  چون سلیقه ایه ...

مهمونای منم کلا فسنجون دوس دارن   الان فقط کنارش خاگینه هم درست میکنم 

سوپم میذارم 

فقط نمیدونم سوپ شیر درست کنم یا جو 

اره خیلی سخته ولی باید فسنجون بذارم چون خیلی وقته نیومدن خونمون مهمونام 

من اوایل ازدواجم مادرشوهرمینا رو دعوت کردم.آشپزیم نکرده بودم اصلا.از رو نت فسنجون پختم با خورش بامیه😐😐😐ینی گند زدم.هردوش عالییییی بود.ولی در کنار هم افتضاح😂😂😂ب هرکی میگفتم ی ساعت بهم میخندید😁😁😁اصن ترکیب خوبی نبود.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

دلمه کوفته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706