2726
عنوان

میگم عادیه اینکار خواهرم

275 بازدید | 27 پست

خواهرم مجرد ازوقتی من عروسی کردم همه وسایلمو ازفرداش مینداخت بیرون ازاتاق که ببر زودتر نمونه اینجا 

بعد میرفتم خونه مادرمینا لباسمو میزاشتم تو اتاق انقدر دعوا کرد که لباستم نزار تو این اتاق 

حالا امروز یه کشو پلاستیکی داشتم تو اتاق که یه شلوار خونگی و تیشرت بود  اونم انداخت بیرون که من جا ندارم نزار اینجا 

میریم خونه مادرم یه چیزی ادم میخوره انقدر میگه خوردی 

از خونمون اومدم کلی نشستم گریه میکنم خیلی دلم پر شده  همه خواهراشون اینجورین 

انقدرم دادو بیداد و دعوا ...

دلم نمیخواد خونه مادرم برم

ازت بزرگتر یا کوچیکتر 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کوچکتر 18 سالشه

‌شاید بخاطر سنش هست 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
کوچکتر 18 سالشه

دقیقا خواهر منم همین سن و داره و همین رفتارو با من میکنه.. فقطم همین دوتا خواهر هستیم... منم اصلا بهش محل نمیذارم یه هفته نمیرم خونه مامانم.. بعد از از یه هفته خودش دلتنگم میشه

خدایا شکرت

اره عزیزم عادیه. نوعی از حسادت. من نامزد بودم ابجیم غذا از بیرون برا همه میگرفت جز من. تموم کادوهایی هم که دوران مجردیم براش گرفته بودم جلو چشمم انداخت سطل اشغال البته بجز طلاهایی که داده بودم و و و اینقدر حرکات نفرت انگیز انجام داده و میده که از یاداوریش حالم بدمیشه

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2706