2737
2734

یکی از راه هاش مدتیشنه چون روح پاکسازی میشه و الهامات راحت تر و ساده تر به مغز میرسه یه چند وقتی و مدتیشن کنید یکم تمرین کنید مثلا از رو چهره ی فرد حدس بزنید چجور ادمیه بعد از روی چشمش حدس بزنید بعد وارده حیطه های سخت ترش بشید 

سوال نپرسید لطفا چون جواب نمیدم الان تمرکز ندارم

ولی درمورده فعال شدن حس شیشم اگه سوالی هست در خدمتم

دیگه اینو گفتم که انقدر تاپیکه حسه شیشم نزنین اگه نیروی ماورائی با استعدادی داشته باشین فعال میشه&nb ...

من از رو قیافه میتونم حدس بزنم طرف چ جور آدمیه ولی نمیخوام فعال بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه اینو گفتم که انقدر تاپیکه حسه شیشم نزنین اگه نیروی ماورائی با استعدادی داشته باشین فعال میشه&nb ...

الان شما حس ششم داری؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
الان شما حس ششم داری؟

بله با تمرین 

و حسه شیشم باید شناخت داشته باشی و فرد رو از نزدیک ببینی تا بتونی سوالاشو جواب بدی

من اگه نتونم سوالشو جواب بدم سعی میکنم ذهنشو بخونم اینم راهه خوبیه

2738

به من بگو ازهمسرم جدا ميشم يانه

دُخـــــتــ زيـــبايــي جُــــنـوبــ♥️👩🏼
2706