2737
2734

دوستان میخام این قانون جذب عشق هست ک تو دفتر چهل برگه 

چجوریه کسی انجام دادهواینکه معشوق و برمیگردونه 

مسخره نکنین❌

نصیحت نکنین ⁦‼️⁩❌⁦‼️

کو توضیح بده😁مرسی😘

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راستش برا عشق رو نمیدونم ولی من به قانون جذب باور دارم🌸🔥🌿

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

برمیگرده ولی نگه داشتنش مهارت میخواد. باید مدام در حال مراقبه باشی. سخته .

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2738
بانوشتن اهدافم  پاکسازی  شکرگزاری  ارامش درونی

منم نامه مینویسم ارامش دارم و تو دلم مطمعنم ک برمیگرده و ی نشونه هاییم ازاومدنش هست فقط میخام بهم پیام بده 

پاکسغزی یعنی چی 

من هم ب خدانامه مینویسم و شکرمیکنم هم ب فرشته خواستمم میگم 

شما بعد چند روز معجزه دیدین؟

اتفاقا من می‌خوام تو دوره های جذب صنم رشیدی شرکت کنم .شما شنیدید در موردش؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منم نامه مینویسم ارامش دارم و تو دلم مطمعنم ک برمیگرده و ی نشونه هاییم ازاومدنش هست فقط میخام بهم پی ...

پاکسازی یعنی انرژیهای منفی درمورد خاستتو باچهار تاذکر متاسفم لطفا مراببخش متشکرم دوستت دارم پاک کنی وخیلی زودب خاستت میرسی تونت سرچ کن هواپونوپونو درموردش حتما بخون عزیزم کتاب محدودیت صفر دراین بارس حتما درموردش بخون چون کل قانون جذب پاکسازی وشکرگزاریه هدفاتو چ مالی چ عاطفی و... ب زمان حال بنویس مثلا خدایاشکرت ک به فلان خاستم رسبدم باجزییات کامل . تو ی گروه واتس هستم درخاست بده تاواست لینک بفرسم گروهش فوق العادس 

2706