2733
2734

بچه ها دوسال پیش تو دوران عقد مخاطب های شوهرمو نگاه کردم دوسه تا اسم دختر سیو بود

چون تو گذشته بود برام مهم نبود واسه همین چیزی بهش نگفتم و چن وقت بعد دیدم ک پاکشون کرده

شوهرم میدونه ک چیزای گذشته واسم مهم نیس یعنی اگ باشه هم اهمیتی نداره برام اما وقتی از روی کنجکاوی میپرسم دوس دختر داشتی یا ن 

میگ ن نداشتم

البته اینم بگم خیلی خانواده دوسته و الان اصن اهل اینجور چیزا نیستاااا

بالاخره همه پسرا قبل ازدواج یه دونه دوس دختر رو داشتن اما برام سواله چرا انکار میکنه🤔🤔😂😂😂

کنجکاوم دست خودم نیس دلم میخواد بدونم داشته یا ن😂

شوهرای شمام انکار میکنن؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من داشته.. از نامه نگاریاش فهمیدم 😒😒 واسه عهد بوووقه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2728
داشته میدونم کیام بودن

شوهر من مثلا تعریف میکنه ک تو فلان مهمونی فلان دختر بهم آمار میداد و ....

اما میگ دوست دختر نداشتم نمیدونم چرا انکار میکنه😂😂😂😂حس فوضولیم بدجوری برانگیخته شده

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738
من الان کنجکاوم شوهر آیندم با کدوم گورباگوری دوسته

😂👌😒

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
شوهر من داشته.. از نامه نگاریاش فهمیدم 😒😒 واسه عهد بوووقه

😂😂😂😂چ باحال چیا تو نامشون نوشتن

2706