2733
2734
عنوان

چشم سوم وجداناا

119 بازدید | 16 پست

سلاااام دوستای گلم خوبین..خوشین..دیشب یه تایپیک خوندم درباره چشم سوم..واقعا همچین چیزی وجود داره ناموسا یا الکیه..کسی که اطلاع داره میتونه واسه آگاهیی من و کسایی که مثل منن یکم توضیح بده؟؟

درهــــوس خیــــاݪ او همچـــو خیـــال گشٺہ امـ

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5253456/نمیشه-کلا-از-سایت-نی-نی-خارج-شد-و-همه-چی-حذف-بشه-کلا

لینک بالا که تاپیک قبلی منه حتما گزارش بزنید خانوما عکس گذاشتم و باید حذف بشه چقد بده که نمیشه خودمون حذف کنیم😩❤

دستتون طلا ایشالا به خواسته هاتون برسین اگه تاپیکی دارین که باید حذف شه بگید منم گزارش میزنم

ممنوووووووون💛💚💜❤💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از حس ششم کم کم وارد چشم سوم شدیم انصافا بکشید بیرون

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
2731

به این صورت هست ولی من خودم تصورم این بود ک ذات ادمارو میبینن اونا ک چشم سوم دارن 

ولی اگه این باشه من چشم سومم صددرصد بازه کاملا 😂😂

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2738

چشم سوم وجود داره

یه چشمیه که به صورته فیزیکی نیست و دیده نمیشه بین دوابرو یکم بالاتر دریچش قرار داره و با عواملی باز میشه

چشم سوم خطرات و معایبی هم داره

خطرش دیدن موجوداته ارگانیکه که واقعا اذیت میکنن ادمو و بخوای چشم سوم و باز کنی سردرد های شدیدی میاره و باید تلاش کنی دو یا ۳ سال تا باز شه بستگی به بدن فرد داره

و معایبش هم اینه که میتونی بخشی از اینده رو ببینی با چشمه بسته همه جارو ببینی میتونی با جن ها و فرشتگان ارتباط برقرار کنی ولی توصیه میشه اصولی چشمه سوم رو باز کنید تا مورد ازار این موجودات مثل جن ها قرار نگیرید

🌺این توضیحه مختصریه و خودمم خیلی راجبش خوندم امیدوارم خوب بوده باشه براتون🌺

بار هم مطالعه کنین ولی دربارش

ن به این صورت ک میگن نیست 

ن میشه جن دید 

ن ذات ادمها 

تروخدا جمع کنین 😐😐

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2706