2410
2553
عنوان

کاش یه نفر رو مثل خودم داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 66 پست
منم همینطور.....

همه چیز تکراری همه چیز بی تفاوت دلگیر همرو درک میکنی کسی درکت نمیکنه خستگی از همه چیز ناله میزنی اما نمیگن چته میگن خوشی زده زیره دلت

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چیز تکراری همه چیز بی تفاوت دلگیر همرو درک میکنی کسی درکت نمیکنه خستگی از همه چیز ناله میزنی اما ...

وای که چقدر این جمله خوشی زده زیر دلت آدمو میسوزونه........

وای که چقدر این جمله خوشی زده زیر دلت آدمو میسوزونه........

من یعنی با این جمله ترکش خوردما خیلی

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2456
به عزیزانم دادم.... مثلا مادرم پدرم داداشم دوستام که حالا همه ی دوستام یه مشکل کوچیک واسم پیش اومد ...

فرقی نمیکنه هرکی به فکر نباشه باید حذف بشه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
الان داشتم فک میکردم واقعا اخرش که چی😁۸۰ سال همش دنبال زندگی بدویی اخرم بری تو ی تیکه جا بخوابی&nbs ...

دقیقا همینو میگم منم 

نه لذتی

نه عشقی

نه دوستی

نه حس خوبی

همش

درد و

دردو

درد.....

2714
الان داشتم فک میکردم واقعا اخرش که چی😁۸۰ سال همش دنبال زندگی بدویی اخرم بری تو ی تیکه جا بخوابی&nbs ...

این که جلوی نفستو بگیری سالم زندگی بکنی حرام نخوری کاره حرام نکنی سجدشو بکنی راهشو ادامه بدی تا بری مرحله بعدی تو توی دنیای زر میدونی چقدر تلاش کردی تا اومدی توی این دنیا 

تازه به درد و دلمون هم میگن چرت و پرت..... اینجاست که آدم دلش میخواد بمیره

اره دقیقا میگم کسی متوجه حرف هات نمیشه مجبوری بریزی تو خودت با خودت دردودل کنی 

بعد یهو چشم باز میکنی میبینی درون گرا شدی از نوع خفنش 

این که جلوی نفستو بگیری سالم زندگی بکنی حرام نخوری کاره حرام نکنی سجدشو بکنی راهشو ادامه بدی تا بری ...

ب من بود ک نمیکردم :(

ببخشید هرکیم نظریه خودشو داره ولی من به این اصلا اعتقاد ندارم 

نه جدا شدم تو همین شرایطم اطرافیانم همه تنهام گذاشتن به جای پشتیبانی....

چند سالته بچه داری؟

یعنی منم بخوام جداشم به نتیجه تو میرسم

2706