2733
2734
عنوان

قهر کردم

526 بازدید | 72 پست

چن ماهه ازدواج کردم الانم باردارم ازدواج دومم هست..امروز شوهرم بیرون بود بهش زنگ زدم متوجه شدم پیش دوستاشه.اونام همه معتاد.من بهش گفته بودم نره اومد دعوا کردیم واخر حرفش گف نمیتونی طلاق بگیر گفتم باشع فردا میریم برا طلاق.خیلی حالم بده خانواده ی ندارم ازم همایت کنن مهریه هیچی نزاشتم.موندم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

امان از دست دوستای ناباب اووف 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

کاش مهریه داشتی

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊
2706