2726
عنوان

قیمت لباس خیلی گرون نشده🤔؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 79 پست

من مامانم یه پالتوخرید 1500 قبل اینکه من خرید زمستونه انجام بدم میگفتم پولو دادی به یه پالتوی معمولی میرفتی بهترمیگرفتی ولی خودم که رفتم خرید تقریبا مثل پالتویی که سال قبل گرفته بودم 2 تومن زده بود 6 تومن 

چرا قیمت که رفته بالا ولی میخرن دیگه هوای سرد نمیشه که بیرون برن یخ بزنن

کلا عادت دارین یه نفر یه تاپیک میزنه ساز مخالفش باشین؟ دنبال ثابت کردن چیز خاصی هستین؟!  نه وا ...

میخ اهنی که در سنگ نمیره ولی شاید با این گفتنها حداقل از رکورد داری در بیاییم😑

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مامانم یه پالتوخرید 1500 قبل اینکه من خرید زمستونه انجام بدم میگفتم پولو دادی به یه پالتوی معمولی ...

شما هرسال پالتو میخرید؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
وای من گیلانم ... الان دو سه ساله میخوام لباس محلی بخرم چون گرونه نمیخرم    

خیلی گرونن بعضی وقتا آدم مجبور میشه بخره 

لباس محلی های شما قیمتشون چنده؟ 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️
وای چقد خوب ک ازاد شدین من هیچ‌وقت ندیده بودم بی احترامی کنید وقتی براتون تاپیک زدن ازاد بشید خیلییی ...

ممنون مهربون سلامت باشی 😍😍💕

راستش تو تاپیک گرونی پست سیاسی گذاشته بودم 🤐🤣

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
خیلی گرونن بعضی وقتا آدم مجبور میشه بخره  لباس محلی های شما قیمتشون چنده؟

والا من توی رشت یدونه قیمت کردم گفت 500

شاخ دراوردم اخه ارزون بود!

نگاه کردم دیدم دامنش اصلا پارچه خرجش نشده

دامن خوب باید 6   7 متر پارچه داشته باشه که اونا  1500  تا 2 تومن فک کنم در بیاد

شایدم بیشتر .... دقیق اطلاع ندارم

2706