2737
2734
عنوان

شوهرم مبگ دوسش بهم چشم داشتن

697 بازدید | 37 پست

ما با یکی از همکاراش رفت و امد داشتیم و موقع هایی ک شوهرم گوشیشو ج نمیداد ب این زنگ میزدم بنده خدا امار همچی شوهرمو میداد حتی اگ شوهرم پاداش میگرفت ب من نمیگفت این همکارش مبگفت جدیدا شوهرم میگ ب همه گفته زن من چ اندامی ذاره منم گفتم امکان نداره چرته همش مبگ ن باور کن میگ دیگ بهش ز نزن  دیگم باهاشون رفت و امد نمیکنم نمیدونم راست مبگ یا میترسه امارشو بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مترسه امارشو بدن شاید داره کارایی میکنه اکر همکارش تا حالا حرف بدی بهت نزده هر چند ارتباط شما با همکارش کاردرستی نیست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

کاری به این ندارم ولی کلا اشتباهه زن متاهل به دوست شوهرش زنگ بزنه امار گرفتن

اصلا معنی نداره زنگ زدن بین شما

با اجازه استارتر عزیز دوستان گلم لطفا این تایپک منو گزارش بزنین هرکی زد بگه صلوات براش 5تاصلوات میخونم خیلی ممنون❤️🌹https://www.ninisite.com/discussion/topic/4887970/کی-تابحال-قرص-مدروکسی-پروژسترون-استفاده-کرده-تورو-خدا-بیاین?postId=151116565

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
2706