2733
2734
عنوان

خانوم کسی دلیل اینو میدونه؟

93 بازدید | 9 پست

من اولین بارمه این ماه اینجوری شدم الان 9 روزه هنوز خونریزی پریودیم تموم نشده هرماه نهایت تا 5 روز بود اگه دلیلشو میدونین کمکم کنین خیلی نگرانم تو اقدامم هستم بیشتر نگرانم میکنه

🙃لبخند بزن... فردا روز بدتری است!!!🙃. 

سلام من یه سوال دارم من الان حدود۱۰ روزه کمردرد و گاها دلدرد دارم مثل علایم پریودشدن و چندبار فکر کردم پریودشدم رفتم دیدم یه ترشح سفیدمثل سفید تخم مرغ هست ودیروز بایدپریودمیشدم که نشدم 

سلام من یه سوال دارم من الان حدود۱۰ روزه کمردرد و گاها دلدرد دارم مثل علایم پریودشدن و چندبار فکر کر ...

خب شاید حامله باشی یه تست بزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیروز باید پریود میشدم ک نشدم همون دیروز بی بی چک زدم منفی بود

صبر کن اگه پر نشدی بازم بزن چند روز دیگه شاید هنوز زوده

اره صبر میکنم خودمم خیلی دوست دارم تو۱۸سالگی مادربشم

انشالله منم خیلی دوس دارم 8 ماهه اقدامم چند گقته اقدام کردی کی ازدواج کردی 

انشالله منم خیلی دوس دارم 8 ماهه اقدامم چند گقته اقدام کردی کی ازدواج کردی 

۱۶سالگی ازدواج کردم۶ماهه عروسی کردم الان۱۸ساله شدم ودوس دارم بچه دار بشم تو۸ماهه حامله ای؟

2738
۱۶سالگی ازدواج کردم۶ماهه عروسی کردم الان۱۸ساله شدم ودوس دارم بچه دار بشم تو۸ماهه حامله ای؟

آخی عزیزم مثل من منم 16 سالگی ازدواج کردم الان 20 سالمه نه حامله نیستم تو اقدامم هنوز به نتیجه ای نرسیدم خیلی دوس دارم زودتر نی نی بیاد استرس دارم خدا کنه این ماه دوتامونم شاد بشیم