2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پایه های دنیا رو ناعدالتی بنا شده

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋
2728

منم خیلی به ابن موضوع فکر میکنم در اخرم نتیجه ای نمیگیرم بیخیالش میشم حس میکنم کفره ولی خب واقعا این شکافه و ناعدالتیه عمیق و واضحه و ادم نمیدونه بگه از طرف خداست یا ادما باعثش شدن

میشه دعا کنی بیماریم خوب شه؟ شاید خدا حرف تو رو شنید:)❤️🫂
حالا سوال اصلی اینجاست .خودش چقدر می ارزه.اینا به درد اون دنیاش میخوره .شعار نمیدم .میخوام یه ذره وا ...

کسی که بهشت رو در این دنیا پیدا نکنه در اون دنیا هم پیدا نخواهد کرد

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡
حالا سوال اصلی اینجاست .خودش چقدر می ارزه.اینا به درد اون دنیاش میخوره .شعار نمیدم .میخوام یه ذره وا ...

کی دوست داره تمام عمرش و تو بدبختی زندگی کنه!!!

میشه دعا کنی بیماریم خوب شه؟ شاید خدا حرف تو رو شنید:)❤️🫂

خب ببین ادم حتی اگه خیلی معتقد باشه و اون دنیا رو هم باور داشته باشه مشکلات زندگی باعث میشه ادم کفر بگه و ایمانش ضعیف شه.چقدر سختی بکشیم به امید اینکه اون دنیا جامون خوب باشه

ی دنیای دیگه ایم هستا 

این دنیا که معلوم نیست تا شب باشیم توش یانه همین کایلی جنرم ممکنه همین فردا این همه ثروتو بذاره و بره 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
خب ببین ادم حتی اگه خیلی معتقد باشه و اون دنیا رو هم باور داشته باشه مشکلات زندگی باعث میشه ادم کفر ...

عزیزم این به خودتون  و خودمون بستگی داره هیچکس بار گناه کس دیگه ای رو به دوش نمیکشه 

2706