2733
2734
عنوان

سوال آشپزی دارم کدبانوها بیاین

61 بازدید | 9 پست

قورمه سبزی با لوبیا چیتی هم خوب در میاد یا فقط قرمز باید باشه؟

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دیروز ی قورمه سبزی خوردیم اصلااااااا لوبیا توش نبود چ قرمز چ چشم بلبلی!!ولی الو زیاد توش بود،ایقدم خوشمزههه بود ک حد نداشت

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
2731
ما دیروز ی قورمه سبزی خوردیم اصلااااااا لوبیا توش نبود چ قرمز چ چشم بلبلی!!ولی الو زیاد توش بود،ایقد ...

عزیزم فک کنم خورش کرفس خوردی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

با اجازه استارتر عزیز دوستان گلم لطفا این تایپک منو گزارش بزنین هرکی زد بگه صلوات براش 5تاصلوات میخونم خیلی ممنون❤️🌹https://www.ninisite.com/discussion/topic/4887970/کی-تابحال-قرص-مدروکسی-پروژسترون-استفاده-کرده-تورو-خدا-بیاین?postId=151116565

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
عزیزم فک کنم خورش کرفس خوردی

ن عزیزم قورمه سبزی بود سرکار پدرشوهرم ک طبق برنامه براشون درست میکنن،درست کردن،دیروزم روز قورمه سبزیشون بود،سبزیشم سبزی قورمه بود ولی لوبیا نریخته بودن بجاش الوش زیاد بود،ولی خدایی خیلی خوشمزه بود،خودمونم تعجب کردیم😀

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
2738