2733
2734

بچه ها تدریس چجوریه یعنی به صورت انلاین تدریس میکنن؟ بعد مثلا میتونن مارو هم ببینن؟؟

امتحانا چجوریه

اصن هرچی میدونین درموردش بگین لطفا😓

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊

امتحاناتش کلا تستی هستن دست استاد نیست سراسری هسته 8 نمره میان ترم استاد هسته 12 نمره اون امتحانه

اگه خودت 12 رو بگیری استاد 8 بهت نده سیستم خودش بهت 20 میده

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امتحاناتش کلا تستی هستن دست استاد نیست سراسری هسته 8 نمره میان ترم استاد هسته 12 نمره اون امتحانه ا ...

حتی میان ترم هم تستیه؟نشنیده بودم چه جالب

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊
حتی میان ترم هم تستیه؟نشنیده بودم چه جالب

میان ترم دست استاد بعضی استاد ها امتحان میگیرن تستی بعضی مثلا تحقیق میخوانبستگی به استاد داره

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
میان ترم دست استاد بعضی استاد ها امتحان میگیرن تستی بعضی مثلا تحقیق میخوانبستگی به استاد داره

من دانشجو پیام نور بودم یه بار هم سر کلاس نرفتم خودم میخوندم برا امتحان پایان ترم نمره امو میگرفتم 

امتحانات هم بیشتر از نمونه سوالات سال ها قبل هستن یه 5 سری میگرفتم میخوندم میرفتم امتحان

2738