2733
2734
دیگه چاره ای نیست مام مث بقیه باید زایمان کنیم توام خودتو نترسون دردتو  تو خونه بکش برو تا اونج ...

همه بهم ميگن اما دست خودم نيست  ریشه کرده تو وجودم😢😢😢❤️ دعا ميكنم به سلامتي ني ني رو بغل كني و به سلامتي بياد بغلت 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا کمکت میکنه حالا استرس نداشته باش از الان

ان شاالله چشم سعیمو‌ میکنم 

اگه بتونم‌😢😢 مرسی مهربونم که جوابمو‌ دادی

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2731
وای اوناییکه میگید سزارین واقعا چیش خوبه🤔 فقط بی حست میکنن درداش بعدش شروع میشه درصورتی که طبیعی ه ...

هر کی تجربه خودشو میگه منم دوتاشو تجربه کردم سزارینم الان ۸ سال گذشته و هیچگونه عوارضی نگرفتم حتی بچم از بچه طبیعیمم باهوشتره من سر طبیعی مرگو به چشم خودم دیدم تاده روز از پایین بخیه خوردم نمیتونستم بشینم ولی سزارینم یه هفته بعد خودم کارامو میکردم

2738
چرا ما  دردامون شروع نشده واقعا 😐  منکه زایمان دوممه پسرم اولم 38هفته بدنیا اومد

منم امروز 38هفته و 5روزم 

دکترم تحریک زایمان انجام داده میگ هفته دیگ رو به اخر نمیرسونی تا سه شنبه چهارشنبه دردت میگیره نمیدونم والا

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706