2726
عنوان

شوهرم کتک میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 106 پست

شماره ی یه مشاور تلفنی رایگانه بهتر از ماها میتونه کمکت کنه

09903066763

دکتر رضوان امیرنجات

از طریق واتساپ باهاش چت کن

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با وجود این همه بد رفتاری بازم0جدانمیشی؟

ما چ راه حلی بدیم  با این وضعیت راهش جداییه 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

وا وقتی نمیخوادت چه اصراری داری خودتو خار خفیف کنی 😐😐😐از قدیم میگن با کسی ازدواج کن کا تو رو دوست داره نه با کسی که تو دوستش داری😕

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

انقدر کتک خوردی پوستت کلفت شده اخه این موجود هم دوست داشتن داره تازه منت کشی هم میری🤐

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

یعنی برای خودت شخصیت قائل نیستی ؟؟؟

دوست داشتن به چه قیمتی 

به قیمت اینکه غیر از کتک و فحش غرورت را له کنه 

شرمنده میگم ولی خواهشا اول به فکر خودت باش .

انسان اول باید عاشق خودش باشه و خودش و دوست داشته باشه 

تازمانی که حاضر باشی زیر مشت و لگد خرد بشی پس برلی خودت ارزش قایل نیستی 

شما سندرم استکهلم داری. یعنی شخصی که بهت آزار میرسونه رو دوست داری. اول برو مشاوره و درمان شو. بعد هم جدا شو.. قبل از اینکه جدا بشی زنگ بزن 123 و مشکلتو بگو تاکید کن برات پرونده درست کنن و حتما پشت تلفن شماره پرونده رو بگیر بعدا تو دادگاه بدردت میخوره

2706