2737
2734
عنوان

خانومها محض رضای خدا کمک کنید

163 بازدید | 28 پست

میخوام شماره خودمو توی گوشی همسرم به اسم شخصی که باهاش در ارتباطه سیو کنم.به چه جزییاتی دقت کنم که لو نرم.

اینم بدونید طرف رفته اروپا 

یعنی با پیامک و تماس شماره داخلی که نمیشه در ارتباط باشه درستع؟فقط واتساپ و تلگرام؟

السلام علی الحسین💖

الان من شماره اون طرف رو پاک کنم و عکس واتساپ و تلگرامش رو سیو کنم و شماره خودمو با اون عکس پروفایلا داشته باشه حله؟

ممکنه چشمش به شماره بیوفته و ببینه مال ایرانه؟

السلام علی الحسین💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فک کنم اگه سعی کنم مدرک جمع کنم و بعدش برای مرحله اخر این کارو کنم بهتره درسته؟

خب مگه شوهرت شماره تو رو نداره

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
یعنی چی راستی برات صلوات فرستادم❤

بنظرم بجا این کارا تلگرامش و هک کن از کاراش اسکرین شات بگیر

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2738
یعنی چی راستی برات صلوات فرستادم❤

عزیزمی♥️

میگم آخر شماره ات معلومه یوقت لو میری 

من یه پیشنهاد دارم ک خیلی راحته

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
بنظرم بجا این کارا تلگرامش و هک کن از کاراش اسکرین شات بگیر

همممه رو پاک کرده

دیروز دیدم

میدونی چطوری متوجه شدم

رفتم توی مخاطبین و جزییات اون مخاطبو دیدم 

دیدم که باهاش با تلگرام و واتساپ تماس تصویری داشته

بعدم که چند روز پیش داشت باهاش چت میکرد و دید که من دیدم

وقتی خوابید چک کردم دیدم همرو پاک کرده

السلام علی الحسین💖

یاد نون.خ افتادم   محض رضای خدا

اگه خیلی iq پایینه و به شماره دقت نمیکنه، عکس پروفایل تلگراتم، واتساپ اونو واسه خودت بذار

تو چه میدونی که وقتی به طرف مثلا می گفت سلام، اون چه جوابی میداد، اومدی و بهت تو واتساپ پیام داد، سلام، چی میخوای جواب بدی؟ می دونی اون چی میگفت؟

یاد نون.خ افتادم   محض رضای خدا اگه خیلی iq پایینه و به شماره دقت نمیکنه، عکس پروفایل تلگ ...

همین دیکه چون خیلی تیزه میترسم لو برم مدرکم ندارم

میخوام مدرک حسابی داشته باشم

السلام علی الحسین💖
2706