1874
2106
عنوان

چی صداتون کنم؟تایپک فان😂😂😂

184 بازدید | 38 پست

از یک تا۲۴یه عدد بگین،تا معلوم شه چی دوست درین صداتون کنم...

زیاد که شدین نتیجه رو اعلام میکنم همتونو لایک میکنم ببینید😂😂😂😂

خیلی باحاله بیاین جمع شیم فارغ از سن و جنسیت و قومیت باهم شاد باشیم و یکم بخندیم که واقعا لازمه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

۱

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

۲۴

یا ۱۸ حق انتخابم دادم بهت

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2077

18

چیز بد بگی خفت میکنم

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

۱۷

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2050
2104

اینم نتیجه

همینو استوری کن

باید چی صدات کنم ؟!

1-پاندا🐼

2-خر

3_کپک🦠

4-گوساله🐑

5-ارامشم🪐

6-میمون🐵

7-جوجه🐣

8-عمرم💟

9-جونور🐛

10-آقاییم👨🏻

11-شلغم

12-نفسم🌬️

13-شپش🕸️

14-عشقم💕

15-بدجنس🐗

16-عشق جان❤️

17-شلمغز🧠

18-سلطان👑

19-جعفر🔪

20-دلبر

21-مای لاو💜

22-زندگیم✨

23_ننه فرانکی

24_زر اضافی

استوری کن و همه رو اذیت کن😂

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

۲۰  

پسرم نیکان مامان 1398:9:8 خدا تورو ب منو بابایی بخشیدو ما خیلی خوشحالیم ک تورو داریم👪😍😍👑👑خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝

جون دلبر کی بودم من😜🤩🤗

پسرم نیکان مامان 1398:9:8 خدا تورو ب منو بابایی بخشیدو ما خیلی خوشحالیم ک تورو داریم👪😍😍👑👑خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
۹

جونور😂😂😂

۱۴😓

عشقم😍

2051