1874
1924
عنوان

چی صداتون کنم؟تایپک فان😂😂😂

160 بازدید | 38 پست

از یک تا۲۴یه عدد بگین،تا معلوم شه چی دوست درین صداتون کنم...

زیاد که شدین نتیجه رو اعلام میکنم همتونو لایک میکنم ببینید😂😂😂😂

خیلی باحاله بیاین جمع شیم فارغ از سن و جنسیت و قومیت باهم شاد باشیم و یکم بخندیم که واقعا لازمه

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

۱

مامان بزرگم رفت ..کجا؟ ...امیدوارم بهترین جای پیش خدا...لطفا برای آرامش روحش یه صلوات مهمونش کنید ...اینو نوه ای ازتون میخواد که میدونه برای مادربزرگ تنها و مریضش کم گذاشته ...                                                                                                      نظافتچی ساختمان یک زن جوان است که هر هفته همراه دخترک ۴-۵ ساله ش می آید.... امروز درست جلوی واحد ما صدای تی کشیدنش قاطی شده بود با گپ زدنش با بچه...پاورچین، بی صدا، کاملا فضول، رفتم پشت چشمیِ در.بچه را نشانده بود روی یک تکه موکت روی اولین پله ...بچه: بعد از اینجا کجا میریم؟ مامان: امروز دیگه هیچ جا، شنبه ها روز خاله بازیه...کمی بعد بچه می پرسد: فردا کجا میریم؟مامان با ذوق جواب می دهد: فردا صبح می ریم اون جا که یه بار من رو پله هاش سُر خوردم! بچه از خنده ریسه می رود....‏نمیدانم ساختمان بستنی چیست. ولی در ادامه از ساختمان پاستیل و چوب شور هم حرف می زنند.بعد بچه یک مورچه پیدا میکند... دوتایی مورچه را هدایت می کنند روی یک تکه کاغذ و توی یک گلدان توی راه پله پیاده اش میکنند که "بره پیش بچه هاش و بگه منو یه دختر مهربون نجات داد تا زیر پا نمونم‏نظافت طبقه ما تمام میشود...دست هم راه میگیرند و همین طور که می روند طبقه پایین درباره آن دفعه حرف می زنند که توی آسانسور ساختمان بادام زمینی گیر افتاده بودند.مزه ی این مادرانگی کامم را شیرین می کند.‏مادرانگی که به زاییدن و سیر کردن و پوشاندن خلاصه نشده. مادر بودن که به مهدکودک دو زبانه، لباس مارک، کتاب ضدآب و برشتوکِ عسل و بادام نیست.ساختن دنیای زیبا وسط زشتی ها،از مادر، مادر می سازد.

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

۲۴

یا ۱۸ حق انتخابم دادم بهت

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
1922

18

چیز بد بگی خفت میکنم

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/سکه 16 میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢/اینقدری که ما درگیر انتخابات آمریکا هستیم خود آمریکاییا نیستن بعد یه عده میان میگن آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😂اونیکه هیچ غلطی نمیتونه بکنه تویی😂/.          

۱۷

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
1911
1826

اینم نتیجه

همینو استوری کن

باید چی صدات کنم ؟!

1-پاندا🐼

2-خر

3_کپک🦠

4-گوساله🐑

5-ارامشم🪐

6-میمون🐵

7-جوجه🐣

8-عمرم💟

9-جونور🐛

10-آقاییم👨🏻

11-شلغم

12-نفسم🌬️

13-شپش🕸️

14-عشقم💕

15-بدجنس🐗

16-عشق جان❤️

17-شلمغز🧠

18-سلطان👑

19-جعفر🔪

20-دلبر

21-مای لاو💜

22-زندگیم✨

23_ننه فرانکی

24_زر اضافی

استوری کن و همه رو اذیت کن😂

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

۲۰  

پسرم نیکان مامان 1398:9:8 خدا تورو ب منو بابایی بخشیدو ما خیلی خوشحالیم ک تورو داریم👪😍😍👑👑خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝

جون دلبر کی بودم من😜🤩🤗

پسرم نیکان مامان 1398:9:8 خدا تورو ب منو بابایی بخشیدو ما خیلی خوشحالیم ک تورو داریم👪😍😍👑👑خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
۹

جونور😂😂😂

۱۴😓

عشقم😍