2737
2734
عنوان

امروز اشتهام زیاد شده

127 بازدید | 23 پست

هر چی میخورم سیر نمیشم..قورمه سبزی پختم..اول یه کفگیر ریختم خوردم..دوباره همینطور نونم گذاشتم تنگش خوردم دیدم نه هنوز دوس دارم بخورم تا شد ۵ کفگیر🤐😑🙄😶انگشت بکنم ته حلقم بالا بیارم..مثلا رژیم دارم یه کفگیر نباید بیطتر بخورم🥴۷۱ کیلوعم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بسته ونوستات بخر روزایی که زیاده روی میکنه بعد از غذا یدونه بخور ... چربی غذات دفع میشه

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
2731
قرصه چیه؟

بله قرصه

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
2738
چکنم چربی شکمم اب شه بازوهامم شل شده

باید ورزش کنی برای اونا ... اما دوای بعد پرخوری فقط ونوستاته 

من از ۵۸ کیلو شدم ۷۳ 😞 حالم نمیتونم رژیم بگیرم روز به روز چاق میشم  به عمرم عدد ۷۳ رو ندیدم& ...

من ۷۹ بودم شدم ۶۴ با رژیمی ک خودم گرفتمو پیاده روی..ولی از وقتی کرونا اومد نشسم خونه چاق شدم.اون موقع چایی سبزم هر روز میخوردم

2706