2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قشنگه؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

بیاین تایپیکم بازی😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
دوستان این فیلم پر صحنه های خشونت امیزه اگه باردارید یا قصد دارید با خونواده و مخصوصا افراد زیر ۱۸ ...

اره دقيقا من اين فيلم رو ديدم ترسناك هم هست 

٣٢ امين فيلم ترسناك جهانه

وزن شروع 

دیدن اینا فاجعس... اثراتی که رو روحتون میزاره حتی اگر در لحظه دیدنش بی تفاوت باشید هیچوقت پاک نمیشه 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
قشنگ كه چي بگم  ترسناك و پر از صحنه هاي خشونت و شكنجه

فیلم ترسناک خیلی دوست دارم اما روانی باشه خوشم نمیاد

2706