2726

بابام ماهی ۵ ملیون میگیره ۲ونیم کرایه میدیم بقیشم خرج خوراک و قسط میشه هیچ پس اندازی نداره تاالان ی کمی با پولی ک خودمو مامانم جم کرده بودیم خریدیم بزور ضامن پیدا کردم وام ازدواجمو بگیرم وسیله بخریم ریختن امروز بابام گف من هزار تا مشکل دارم باید اونارو راستو ریست کنم فک کردی همشو باید واسه خودت جهیزیع بخری گرفت ازم 😔😔میدونم ک هیچی دستمو نمگیره فقط دوندگی و غصه گرفتن وام واسم موند.خیلی ولخرجه بابام واس خودش همش لباس و بهترین خوراکیارو میخره اصن ب فکر جهیزیه نیست

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی بگم عزیزم.تصور اینجور پدری برام سخته.من پدرم پلیس بود حتی دوسال کفشم واسه خودش نمیخرید تا جهاز منو تکمیل کنه.انشالله خدا یجوری برات جور کنه زودتر باخوشی بری سر خونه زندگیت.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
چی بگم عزیزم.تصور اینجور پدری برام سخته.من پدرم پلیس بود حتی دوسال کفشم واسه خودش نمیخرید تا جهاز من ...

بابای من همیشه بهترین لباسارو از بهترین جاها میخره واس خودش

تو این گرونی اجیل بهترین اجیل همیشه تو ماشینشه ب ما نمیده ها واس خودشه فقط نمیزاره ما دست بزنیم هرکی پول بخواد با دلوجون شده طلا میفروشه میده ولی ب فکر جهیزیم نیست دقمون داده 

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

پدر نیست ابر غولللللللل

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2706