2726
عنوان

تنبلی تخمدان !!!

249 بازدید | 27 پست

من خودم دچار این بیماری نیستم اما خیلی ازش میترسم😢 راه جلوگیری داره؟ کسی میدونه؟

اونایی که دارن چه علائمی داشتن و چطوری متوجه شدن؟

هییییچ درمانی نداره هییییچوقت!!؟؟؟

خاله منم داره😢

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا عزیزم درمان داره اما باید فهمید که علت مبتلا شدن چیه.مثلا من طبعم سرده و تنبلی دارم الان دارم اصلاح مزاج میکنم دارم خوب میشم خداروشکر.شمام نترس.راه های پیش گیریش اینه که تو پریود نری حموم.از داروگیاهی مثل پنج انگشت موقع پریودیت استفاده کنی پنج روز اول یه لیوان بخور دیگه کلا همه چیزت تنظیم میشه 

چرا عزیزم درمان داره اما باید فهمید که علت مبتلا شدن چیه.مثلا من طبعم سرده و تنبلی دارم الان دارم اص ...

من موقع پریودی میرم دوش آب گرم میگیرم دردم کلا میره حالم خیلی خوب میشه😢

پریودی منم همش 3 روزه ک کلا😶😶

بعضی وقتا منظمه باز یهو بهم میریزه

من موقع پریودی میرم دوش آب گرم میگیرم دردم کلا میره حالم خیلی خوب میشه😢 پریودی منم همش 3 روزه ک کل ...

اصلا حموم نرو عامل اصلیش حموم رفتن تو پریوده .کلا بزار کنار این کارو اون پنج انگشت که گفتمو بگیر بخور دریت میشهمنظم میشه من با وجود تنبلی تخمدان وقتی میخورم کلا تنظیم میشه 

عزیزم نگرانی نداره،درمان میشه،باید تحت نظر دکتر درمان رو ادامه داد،و وزن رو نرمال نگه داشت

آها والا من الان درگیر تیروییدم که رو بارداری تاثیر داره و درمان نمیشه

دیگه میترسم از این چیزا😢😢

اصلا حموم نرو عامل اصلیش حموم رفتن تو پریوده .کلا بزار کنار این کارو اون پنج انگشت که گفتمو بگیر بخو ...

ای وای دیگه نمیرررم😢😢

گیاه پنج انگشت 

دم میکنی میخوری مثل دمنوش؟

من دارم

ورزش،مصرف گرمیجات مخصوصا تو پریود،و حموم نرفتن تو پری و خودتو نشوری مگه وقتی واجب شد ک بعدشم با دستمال خودتو خشک کن 

ورزش خیلی مهمه

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2706