2737
2739

من نمیتونم با مادرشوهر کنار بیام. 

وگرنه تا آخر عمر مجرد میمونم. 

حاضرم چند تا بچه رو به سرپرستی بگیرم. 

ولی خدا این یه مورد رو اکی کنه. 

😶

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدایا ی بی پدرومادر لطفن واسش جور کن🤐😐

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2738

اين از مورد علاقه هاي من بود ولي يكي اومد گرفت منو كه ننش مادرمو به عزام نشونده 🤣

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بهترین تصمیم دنیا رو گرفتی 

من پنج سال با پسر عمومم قصدمون ازدواجه ، مادرش می دونست 

حالا که رفته سرکار 

مادرش گفته هرکسی جز این

رو این تصمیمت خیلی پایدار باشید + خواهرشوهر 

البته شاید همه مثل هم نباشن

میشه برای ازدواج منو عشقم ی صلوات بدید 💗

درضمن خودتم بزرگ شو و راه و رسم زندگی یاد بگیر توکه نمیتونی با مادرشوهر کناربیای چجوری با پسرش و مشکلات زندگی کنارمیای

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706