2733
2734
عنوان

تو سه ماه میشه بچه رو از پوشک گرفت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 57 پست
یه هفته سعی کن جایی نری حتی خونه پدر و مادرت . چون هی پوشک کنی هی بازش بذاری بچه قاطی میکنه. یه هفته ...

عزیزم من دخترم روزا دسشوییشو میگه اما شبا پوشکش میکنم،یعنی اشکالی داره؟

خدایا کمکم کن.بهم صبر و قدرت بده.جز تو هیچ پناهی ندارم.ذهن و قلب آشفتم رو آروم کن خدای بزرگ.آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حاملم .دخترم دو سال و دوماهش بود از پوشک بازش کردم.بعداز کلی راه حل راهشو پیدا کردم به توهم میگم توهم حتما اینکارو بکن.

اصلا شورت اموزشی نپوشون.اونوقت بچه یاد نمیگیره.شلوارشو بپوشون بگو جیش کنی شلوارت فلفل میریزم دهنت.اگه جیش کرد زنجبیل بزن دهنش یکم بسوزونه بترسه.من دخترم هرکاری کردم باز نمیشد بااین روش بازش کردم.فقط ی بار جیش کرد شلوارش

باید ببینی بچه امادگیشو داره یا نه ..

میتونه کامل حرف بزنه؟

باید قدم ب قدم جلو بری

اگه کوچکترین استرسی بهس بدی شب ادراری میگیره و اثرات خیلی بدی روی روحیش میذاره

دعواش نکنی اگه خودشو خیس کرد

اگه  میبینی همکاری نمیکنه و امادگی نداره روح بچه رو فدای جنبه اقتصادی شوهرت نکن .. بذار برای بعد..

شورت اموزشی برای ارامش خودت خیلی خوبه .. کتاب بخر براش .. 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2731
منم حاملم .دخترم دو سال و دوماهش بود از پوشک بازش کردم.بعداز کلی راه حل راهشو پیدا کردم به توهم میگم ...

😳😳😳😳!!!!!!

شما الان به این کارتون میگین راه حل ...

قرار نیست یه عادت رو از سر بچه بندازه...قراره یه مهارت بهش یاد بده ... 

فلفل میریزم دهنت!!!!!!

یکم مطالعه کنین که ازین روش های عهد قلقلک میرزا ارائه ندین به ملت

خانوما منم دخترم دو سال و نیمشه.دو روزه دارم از پوشک میگیرمش.شورت آموزشی بهش میپوشونم ولی همش توش جیش میکنه.بنظرتون زوده یا یاد میگیره؟ادامه بدم؟؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

بعدشم استارتر جان... شما تو اون تایمی که میخواین از پوشک بگیرین بچه رو نباید جایی برین ..باید تو خونتون باشین که به بچه و خودتون استرس وارد نشه ..

خانوما منم دخترم دو سال و نیمشه.دو روزه دارم از پوشک میگیرمش.شورت آموزشی بهش میپوشونم ولی همش توش جی ...

هر چن وقت یبار جیش میکنه تو شورتش؟ باید تایمش دستت بیاد و خودت ببریش توی دستشویی ... هربارم بهش بگی جای جیش اینجاعه نه تو شورتت .. یواش یواش یاد میگیره اصلا عجله نکن

2738
هر چن وقت یبار جیش میکنه تو شورتش؟ باید تایمش دستت بیاد و خودت ببریش توی دستشویی ... هربارم بهش بگی ...

عزیزم ساعت مشخصی نداره انگار.شایدم من دقت نکردم.خیلی براش توضیح میدم ولی تا الان که فایده نداشته.البته خب نباید بقول شما عجله کنم.یعنی باید به تایم جیش کردنش دقت کنم؟؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
هر چن وقت یبار جیش میکنه تو شورتش؟ باید تایمش دستت بیاد و خودت ببریش توی دستشویی ... هربارم بهش بگی ...

ببخشید من الان وقتی جایی میرم پوشکش میکنم هی باز میکنم میبندم میبرم دسشویی ب نظرتون ایجوری بده ؟

عزیزم ساعت مشخصی نداره انگار.شایدم من دقت نکردم.خیلی براش توضیح میدم ولی تا الان که فایده نداشته.الب ...

مثلا بعضی از بچه ها هر یه ساعت جیش میکنن .. وقتی تایمش بیاد دستت دیگه میدونی باید کی ببریش.. چنبار که بره تو دستشویی کارشو بکنه و هی براش توضیح بدی متوجه میشه .. خودتم ناراحت نشون بده ک تو شورتش جیش کرده ولی دعواش نکن .. 

اره بایدخیلی صبور باشی ❤

مثلا بعضی از بچه ها هر یه ساعت جیش میکنن .. وقتی تایمش بیاد دستت دیگه میدونی باید کی ببریش.. چنبار ک ...

باشه عزیزم.ممنونم از راهنماییت.یعنی ادامه بدم بنظر شما؟؟

ببخشید من الان وقتی جایی میرم پوشکش میکنم هی باز میکنم میبندم میبرم دسشویی ب نظرتون ایجوری بده ؟

وقتی میخوای کلا از پوشک بگیریش نباید تا وقتی یاد گرفته کامل جایی بری ..  اینجوری زودتر به نتیجه میرسی

شورت اموزشیم فقط برای این خوبه ک خودت استرس نمیگیری ک خونت کثیف شه و این استرسو به بچتم منتقل نمیکنی ... چون رفتار و احساس تو خیلیییی برای بچت مهمه 

عزیزم من دخترم روزا دسشوییشو میگه اما شبا پوشکش میکنم،یعنی اشکالی داره؟

راستش من دخترم شبا پوشکش خشک بود به خاطر همین شب پوشکش نمیکردم و صبح که بیدار میشد میبردم دستشویی. الان دخترت شبا پوشک خشکه؟؟. اگه نه که بهتره شبا یکی دوبار بیدارش کنی ببری دستشویی. البته این روشه دوستم بود

باشه عزیزم.ممنونم از راهنماییت.یعنی ادامه بدم بنظر شما؟؟

چن سالشه؟

اره ادامه بده ولی بهش فشار نیار .. اگه دیدی همکاری نمیکنه بدون ک وقتش نیست هنوز

تو گوگل سرچ کن در موردش ببین شرایط لازم رو داره کوچولوت یا نه

2706