2726
عنوان

قیمت سمعک

748 بازدید | 13 پست

کسایی که سمعک دارن یه سمعک میزنن با دو تا و این قیمت های توی سایت برای یه سمعکه یا جفتی هست

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
برای جفته...بابام چندماه پیش گرفت ۵تومن

چه مارکی بود بیمه هستید سما؟ببمه به شما چیزی داد؟شنوایی سنج نسخه نوشت یا متخصص گوش و حلق و بینی

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه مارکی بود بیمه هستید سما؟ببمه به شما چیزی داد؟شنوایی سنج نسخه نوشت یا متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص نامه داد بیمه نیروهای مسلح بودیم و از ۵۵۰۰ حدود۱۳۰۰ بهمون دادن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
متخصص نامه داد بیمه نیروهای مسلح بودیم و از ۵۵۰۰ حدود۱۳۰۰ بهمون دادن

ااگه از دکترش راضی هستید ادرسشو میدی الان پدرت راحت میشنون؟

ااگه از دکترش راضی هستید ادرسشو میدی الان پدرت راحت میشنون؟

من اصفهانم عزیزم پیش دکتر هاشمی رفتم.درضمن من خودم تهیه کردم مشکل مادرزادی داشتم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

گوش اندام شنوایی و تعادل

کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy