2726
عنوان

طلا ارزون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلا الان یکو 303هست سگه 16 بود 14 شده.   شاید یکم پایین بیاد اما باز بالا میکشه

همچین میگن ارزون شد ادم‌میمونه بخدا.بابا ارزون چیه.ارزون سعنی گرمی دویست سیصد هطار.نمیدونم چرا مردم انقدر دلخوشن واقعا

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

بنظرتون میاد پایین!

من ۵تومن ب مامانم بدهکارم میخوام براش انگشتر دست دوم بخرم براش عوض پول 

خودشم قبول کرد 

بنظرتون چقدر میره بالا پایینش

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

شوهر من مثل چلاقا میمونه پول داشتیم میخواستیم ماشین عوض کنیم نکرد پولمون ارزشش پهن شد بورس هی سود میداد گفتم بزو نرقت وقتی سقوط کرد گفت دیدی گفتم درصورتی ک میتونست سود کنه حالا هم یخورده طلا عروسی داشتم گفتم یکاریش کنیم اون میگفت ن همینجکری بفروشیم ارزون میشه حالا هیچکاریش نکرد ارزون شد حالا میگه دیدی نگفتم خدا بگم چیکارش نکنه اینقدر حدص میده و بیفکره میخوام لهش کنم رسما هیچی نداریم 

همچین میگن ارزون شد ادم‌میمونه بخدا.بابا ارزون چیه.ارزون سعنی گرمی دویست سیصد هطار.نمیدونم چرا مردم ...

هیچوقت زیر یتومن بر نمیگرده

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
طلا الان یکو 303هست سگه 16 بود 14 شده.   شاید یکم پایین بیاد اما باز بالا میکشه

۱۲۷۷تومنه

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
بنظرتون میاد پایین! من ۵تومن ب مامانم بدهکارم میخوام براش انگشتر دست دوم بخرم براش عوض پول  خ ...

بزار بیاد پایین احتمالا تا نهصد میاد پایین

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
۱۲۹۰

شت الان خیلی ارزون شده مثلا که اینهمه تاپیک میزنن و خوشحالن😑😑😑

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
بنظرتون میاد پایین! من ۵تومن ب مامانم بدهکارم میخوام براش انگشتر دست دوم بخرم براش عوض پول  خ ...

اگه ب یتومن یا یکو 100 رسید بخر

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
2706