2733
2734
عنوان

خانوم خوشگلا و کدبانو ها بشتابید

66 بازدید | 10 پست

امروز شوهرم بهم گفت چرا زندگیه خوبمونو خراب میکنی حرفشم درست بود اخه خونمون همیشه ریخت و پاشه هیچی سر جاش نیست غذام سر وقت آماده نمیشه حالا میخوام تغییر کنم بگید که شما چیکار میکنید و چطور برنامه ریزی میکنید که همیشه خونتون مرتب و تمیزه؟

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه سعی کن هرچیزی رو سرجای خودش بزاری و نرتب کنی ... از الانم هر روز یه گوشه از خونه رو اساسی تمیز کن مثلا یه روز کمد لباس ها یه روز کابینت ها یه روز طی کشی و دستمال

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2731
همیشه همه چیز مرتب ومنظم وعذاسرساعت امادس.ماییم دیگه😎

خب به منم بگو تولوخدا😶😶😶

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
برای اینکه همسر بهتری باشید،  این کارا رو انجام بدین

مرسی عزیزم ولی همسرداریم و رابطم با همسرم خوبه خونه داریم داغونه

من هروز خونه رو گردگیری میکنم. جارو میکشم یا جارو دستی.

غذا هم از روز قبلش فکر میکنم صبح که پا شدم بعد از صبحونه اماده اش میکنم. 

هرچی رو استفاده کنم بعداز تموم شدن کارم بلافاصله میذارم سرجاش. 

ظرف نشسته نمیذارم تو سینک بمونه. بعد از آشپزی گاز رو همیشه تمیز میکنم.

کلا صبح که پا میشم تا بعدازظهر سرپا هستم. اما عوضش بقیه روزم رو با خیال راحت میگذرونم

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2738

جای اینکه ساعت ۱۱ بیدار بشی ساعت ۹ بلند شو بعد از اینکه صبحانه خوردی و ناهار رو بار گذاشتی ،

به خودت بگو دو ساعت خونه رو مرتب میکنم تا جایی که شد ولی دو ساعت رو کامل تو کار باش ،الکی نشین به بگو حالا نیم ساعت دیگه بلند میشم نه تصمیم گرفتی بلند شو 

بعد میبینی کاری نمونده و اون ساعتی که زود از خواب بلند شدی رو ظهر میخوابی هم خوابت رو کردی هم ناهار گذاشتی هم خونه مرتب 

اگر هم ‌خونه ات خیلی کثیف و چرک شده از یه قسمت خونه شروع کن مثلا اتاق خواب یک روز بریز هرچی شستنی و تمیز کردنی برای اتاق خواب بشور تمیز کن ،فرداش یه قسمت دیگه ی خونه 

بعد میبینی کارهای روزانه ات هم کمتر میشه 

لباس از داخل کمد برمیداری یا شستی رو همون دقیقه بزار مرتب داخل کشو کمدهر چی برمیداری بزار سرجای خودش همون موقع نزار جمع بشه اینجوری هر روز هم خونه رو بخوای مرتب کنی میبینی بک ساعت هم کار نمیبره 

جای اینکه ساعت ۱۱ بیدار بشی ساعت ۹ بلند شو بعد از اینکه صبحانه خوردی و ناهار رو بار گذاشتی ، به خود ...

من ۱۱ بیدار نمیشم که ۸ و نیم بیدار میشم ولی همش وقت تلف میکنم متاسفانه

من ۱۱ بیدار نمیشم که ۸ و نیم بیدار میشم ولی همش وقت تلف میکنم متاسفانه

منن بعضی روز ها میگم حالا بشینم بلتد میشم میبینم چند یاعت گذشت ولی بعضی روزها میگم‌کاری کلا یک ساعت زمان میگیرم میگم تا هر جا خونه رو تمیر کردم دیگه میشینم بعد میبینم همه جا مرتب شد میگم خوب حالا که مرتب حیف فلان جا کثیف بمونه بعد میرم تمیز میکنم بعد میبینم عه کاری نمونده بعد با خیال راحت تا شب راحت