2733
2734
عنوان

برماست که برماست خوبمون میشه هرچی سرمون میاو

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارلی بگیر هم جنسش خوبه هم مناسبه.سایز ۴ ۴۰تایی۸۰تومن با یه دستمال مرطوب کوچیک

بارلی بهتره یا مرسی؟!

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2728
سال ۶۷ هم این اتفاق افتاده برید تاریخ و بخونید دلار از ۷۰۰ رسید ۱۷۰ خیلی ها ورشکست شدن بدبخت شدن اون ...

بعدش چی شد قیمت ها ی دفعه رفت بالا یا اروم اروم

میخوام ببینم برم طلا بگیرم یا ن

ب مامانم ۵تومن بدهکاریم میخوام انگشتر دست دو بگیرم بنظرتون بازم میاد پایین قیمت طلا!!

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
شاید روزی مجبور شیم نون و نمک بخوریم اونوقت قیپتش میشه مثل مرغ

بهش فکر نکرده بودم😁😁😁😁 دیگه الان ملت میریزن نمک میخرن انبار میکنن که گرون بشه یه دوست داداشم داره بعد این پودر نظافت کلی میخرید و میفروخت چکی کار میکرد خلاصه خریده بود تصادف کرد پاهاش شکست افتاد تو خونه دو سه ماه ناراحت که چک دارم همش زنگ میزنن نتونستم بفروشم تو انبار مونده و بدبخت شدم شانسش خورد به گرونی ها قیمت جنسش شد سه چهار برابر بعد خوب شدنش اومد چک ها رو به قیمت خرید قبلی پاس کرد یه سود عالی هم کرد یه بنز خرید ۳۵۰ شده بود اون موقع الان بنزش میلیاردی شده خاک تو سر ما پودر نظافت میفروخت اینقد ثروتمند شد یک شبه 😂 این میشه اقتصاد بیمار بعد یک تخصیل کرده که سال ها درس خونده فقط قدرت خریدش کمتر شد یه کارگر ساده واسه نون شبش محتاج شد بعد اونی که تو کار بازار ازادو خرید و فروش بود یک شبه میلیاردر شد معلومه دیگه کوتاه نمیاد 

بعدش چی شد قیمت ها ی دفعه رفت بالا یا اروم اروم میخوام ببینم برم طلا بگیرم یا ن ب مامانم ۵تومن بده ...

نه دیگه خیلی اروم من سال ۸۹ بود فک کنم رفتم امارات درهم بود ۲۰۰ تومان دلار ۱۰۰۰ دیگه خودش و دلار کشت شد ۳ تومان سال ۹۶ بود بعد یدفعه جهش پیدا کرد بخاطر ترامپ و تحریم های زیاد 

نه دیگه خیلی اروم من سال ۸۹ بود فک کنم رفتم امارات درهم بود ۲۰۰ تومان دلار ۱۰۰۰ دیگه خودش و دلار کشت ...

بنظرتون بازم طلا میاد پایینتر دیگه ارع؟!

2738
بعدش چی شد قیمت ها ی دفعه رفت بالا یا اروم اروم میخوام ببینم برم طلا بگیرم یا ن ب مامانم ۵تومن بده ...

خرید و فروش االان ریسکه هیچکس نمیدونه قراره چه اتفاقی بیفته ممکنه بایدن بیاد تحریم ها رو برداره اقای بایدن معاون اقای اوباما بود ایشون برجام رو نوشتن گفته من برمیگردم به شرایط اون موقع اما ترامپ بیاد گفته فشار حداکثری ۱۳ ابان مشخص میشه ولادت پیامبر هست انشالله عیدی میگیریم تا الان بایدن ۷ درصد جلوتر هست اما ترامپ یه زیراب واسش زده دیروز در مورد پسر بایدن در دست بررسی هست میتونه خیلی ارا رو تغییر بده 

من میگم میاد پایین کسی که اقتصاد تو دانشگاه ۴ واحدم خونده میدونه عرضه با تقاضا باید برابر باشن برای تثبیت بازار عرضه زیاد تقاضا کم میشه کاهش عرضه کم تقاضا زیاد میشه تورم کاری که مردم کردن اینقد طلا و ارز و خونه و ماشین خریدن رفت بالا اما وقتی توان خرید نداشته باشن پولی نباشه که بخرن تقاضا کم میشه عرضه اما هست پس باید اینقد ترخ و بیارن پایین تا با تقاضا برابر بشه 

خرید و فروش االان ریسکه هیچکس نمیدونه قراره چه اتفاقی بیفته ممکنه بایدن بیاد تحریم ها رو برداره اقای ...

ترامپ میبره صددرصد

سود تو این کارها تو شرایط فعلی ریسک هست واسه کسی که سرمایه اندک داره اگه بگی ده تومان دارم تا ۵ سال لازم ندارم خب بخر ۵ سال دیگه قیمت بیاد پایین الان ۵ سال دیگه با توجه به رشد جبران میشه مثل بورس دیدی چیشد ملت ریختن خریدن سهام رفت بالا یکم اومد پایین ریختن فروختن منفی شد سهام پدیده رو یادتونه از ۲۰۰ تومان رسید به میلیون همه خوشحال یدفعه برگشت به قبل 

سال ۶۷ هم این اتفاق افتاده برید تاریخ و بخونید دلار از ۷۰۰ رسید ۱۷۰ خیلی ها ورشکست شدن بدبخت شدن اون ...

عشقم الان بااون زمان فرق میکنه 

نه اینا قراره توافق کنن 

نه قراره قیمتا ریزش کنه 

الانم جون قبل انتخابات امریکاس یکم ریزش کرده بعد انتخابات یهو زیاد بالا نره مردم بریزن تو خیابون 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706