2726

هرچی گرون میشه سریع حمله میکنیم براش.گفتن بورس سودمیده همه حمله کردن خونه ماشین و طلا همه زاروزندگیشونو فروختن رفتن بورس.گفتن ضرر شد همه پولا دراوردن دادن دلار و سکه و طلا.خوراکی میگن داره گرون میشه بدو میکنن میخرن انبار میکنن.حالا همه طلا سکه خریدن دارن میزنن تو سر ارزون داره میشه.وای پولامون وای چه کنیم.میرن سریع میفروشن.خوب هیچ حرکتی نکنید چیزی گرون شد کاری نکنید.اصلا بمونید دست نگه دارید.خودتونو هم گیج کردین.چکاریه اخه.براهمینه همه چی قاطی پاتی شده دیگه.مردم عزیز سرزمینم خوب یکم تحمل کنید صبر کنید.وقتی چیزی گرون داره میشه اصلا نخرید بزارید ثابت بشه همه چی بعد خریدکنید.سرمایتونو هم ازدست ندید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همیشه اینو گفتم!۵۰درصد مسئولین نقش دارن ۵۰درصد بقیه خوود ما مردمیم!

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

قانون عرضه و تقاضای دیگه وقتی عرضه این قدر زیاد میشه طبیعیه قیمتا هم اینجوری میره بالا اگر تقاضا نباشه مجبورن بیارن پایین ولی... 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706