2726
خانم عزیزم شما تازه ۲۲ سالته. بزار ۵ سال دیگه خودت متوجه اشتباهت میشی. میدونم ازم دلخور شدی ولی حل ...

عزیزم اگرم دوستت بودم اختیارم دست خودمه ن شما بعدشم عزیزم مردای شما شاید از الان دیگه بیخیال همه چی شدن ک اینجور فکر می‌کنید شاید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگرم دوستت بودم اختیارم دست خودمه ن شما بعدشم عزیزم مردای شما شاید از الان دیگه بیخیال همه چی ...

گفتم ک بزار ۵ سال دیگه

الان زوده واسه اظهار نظر

دوست خوب اونه ک دوستش رو راهنمایی کنه

فقط حرفهام یادت نره

۵ سال دیگه

2728
شاید از الان شوهرت باهات رابطه نداره ک اینجور فکر میکنی

ببین عزیزم تقصیری نداری شما علم مذاکره نداری اما شوهر من نه 40 سالشه نه 50 نه 20 سال تفاوت سنی داریم ک از این مشکلات داشته باشیم و اصلا این حرفم تجربه خودم نیست تجربه علمی هست حالا اگه ی مرد مسن هست ک میل و توان جنسی خوبی داره نمیشه تعمیم داد ب کل افراد مسن 

ببین عزیزم تقصیری نداری شما علم مذاکره نداری اما شوهر من نه 40 سالشه نه 50 نه 20 سال تفاوت سنی داریم ...

شما که داری دیدم از حرفات کاملا مشخصه ب نظرم شوهرت دوست نداره فک کنم 

اختلاف سنی منو بابام😍😍

اختلاف سنی منوبابام ۱۷ ساله من بچه دومم ۱۶ سالش آبجیم بدنیا اومده ۱۷ سالشم بوده من بدنیا اومدم😍😂

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
شما که داری دیدم از حرفات کاملا مشخصه ب نظرم شوهرت دوست نداره فک کنم 

من اونقدر فکر شما برام ارزش نداره ک بخوام راجب اینکه شوهرم دوسم داره یا نه با شما صحبت کنم نظر منطقی و علمی ک راجب این بحث وجود داره رو خواستم ب کاربری ک سوال کرده بود توضیح بدم 

من اونقدر فکر شما برام ارزش نداره ک بخوام راجب اینکه شوهرم دوسم داره یا نه با شما صحبت کنم نظر منطقی ...

این ی چیز متقابله عزیزم..

میل جنسی مهمه کبود نباید داشته باشه زن افرین حرف خوبی زدی بیشتر پیگیر باش

2706