2726

اگر ژله، کیک اسفنجی، و درست کردن پفیلا، 2 روز قبل از مراسم باشه بد و مونده میشه؟؟؟؟ 

یک شنبه مراسمی دارم و دست تنهام نمیتونم همه را تو یه روز درست کنم

ولی تزئین کیک 1 روز قبل از مراسم

ژله ک خراب نمیشه 

پفیلا هم فقط ی جایی بزارش ک نم نکشه

کیک هم دو روز قبل خیلی زوده 

روز قبلش درس کن همون روز مهمونی صبش خامه کشی کن

منم همین کارو میکنم برا کیک 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اکه اصراف نکنی تو این گرونی که خیلیا گرسنه هستن و یه مهمونی ساده بگیری نیازی به اینهمه زمان بندی نیس ...

دیروز ۳۸۰ نفر کشته دادن بخاطر کرونا ..مبارک اونایی که مهمونی و مسافرت میرن😊

نیمه تعطیل🇲🇰

دوروز قبل خیلیه یروز قبلش پفیلا درست کن 

اما آماده بخر چ کاریه سختی میدی بخودد 

ژله هم شب قبلش درست کنی تا فرداشب ک مهمونی کامل میگیره 

کیک ام ک بنظرم کیک خونگی درست کن خامه کشی نکن شیک تره البته اگر برا تولد نیس 

گلم من خیلی تجربه درست کردن ژله و کیک برا مهمونی داشتم منطقی ترین حالتش اینه که ژله هارو اول درست کنی دوروز قبل، کیک اسفنجی یه روز قبل در بیاری خنک شه دوباره بزاری قالب و سلفون بکشی بزاری یخچال  ،تزیین به هیچ وجه نکن تا روز مهمونی ،

پف فیل که حقیقتا دو سه ساعت قبل مهمونی 

چون خیلی زود رطوبت جذب میکنه 

2706