2733
2734
عنوان

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

| مشاهده متن کامل بحث + 9287 بازدید | 346 پست
حرفاتون سنگین عیب نداره  این نیز بگذرد

ببخشید شما حرفاتون نرمال نیست اصلا

مگه چی گفت بنده خدا😮

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
حال ندارم باز سوالو تکرار کنم فقط بگو چرا؟هزارتا بلا سرم آورده و الان زیاد محلش نمیدم طلاق عاطفی گرف ...

نیاز نیست مگه یادم رفته خخخخخ

بی تفاوت دیگه برعکس منه دقیقا 

یا دوستتون نداره یا دلش جای دیگس 

چی بگم تهمت نمیشه زد که

عاشقتم خدا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمی تا حدودی شبیه شوهرم هستین پس حرفایی که بهش میخوام بگم ولی قبول نمیکنه به شما میگم ، برادر من شما یه کم نسبت به بقیه مردها زنانگی دارین اینکه دم به دقیقه میگین اینو بخور ، به خودت برس ، سه شیره بخور ،... رو مخین !

والا کار خونه میکنید دستتون درد نکنه ولی دیگه بذارید محیط خونه قلمرو خانومتون باشه چی همش دنبال یه چیزی هستین بکین این فلان کن باور کن ما راضیم مثه مردای قدیم برید و بیاید و تو خونه تکن نخورید ولی انقد منبرم برامون نرید 😒

من که از موقعی که شوهرم از تمام کارهای خونه معاف کردم والا راحت تر شدم جونم آزاد شد اصلا با اون کار کردناشون !

و اینکه به یه نفر اونم خانومتون مدام بکین این بپوش اون بزن اینکارو بکن اون دچار خود کم بینی میکنید و در عوض حال بد ازش میبینید ، یه کم از حساسیتهاتون کم کنید بذارید خودش باشه !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2731
نیاز نیست مگه یادم رفته خخخخخ بی تفاوت دیگه برعکس منه دقیقا  یا دوستتون نداره یا دلش جای دیگس ...

بلد نیست بروز بده خیلی مرد خشکیه مردای کمی مث شما هستن زنت دوست نداره و فکرش جای دیگس؟

جواب ابلهان خاموشیست  
2738
کمی تا حدودی شبیه شوهرم هستین پس حرفایی که بهش میخوام بگم ولی قبول نمیکنه به شما میگم ، برادر من شما ...

خندم گرفت دمتون گرم دپرس بودم 

باش منم میخوام اصلاح کنم خودمو 

ولی الان گفت سبزی بگیریم برا قرمه داره تموم میشهگفتم باش بخریم من که نمیتونم کمک کنم 

گفت پس کوفت بخوری حاضری میخرم 

اخه خیلی کمک میکردم 

ابجی من خیلی مستقلم خیلی زیااااااد 

دوس دارم خودمون زندگیمون بچرخونیم

عاشقتم خدا.....
دست راست رو سر شوهر من برادر 😂😂😂

اتفاقا اصلا خوب نیست من یه نمونه خفنش دارم تعدیلش کردم وگرنه به شدت رو اعصابن .

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
خندم گرفت دمتون گرم دپرس بودم  باش منم میخوام اصلاح کنم خودمو  ولی الان گفت سبزی بگیریم ...

خداوکیلی سبزی تمیز میکنی برادر؟؟؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄🙄 ابرفضل ... نکن اینکارارو خب دیگه هرچیزی ی حدی داره 

بخدا دیگه نمیکشم میام میبینم همسراتون چقدر بد رفتاری دارن  تعجبم که چرا من اینطور نکردم ولی ای ...

توهم حتما یه کارایی کردی که خودت نمیدونی

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
اتفاقا اصلا خوب نیست من یه نمونه خفنش دارم تعدیلش کردم وگرنه به شدت رو اعصابن .

شوهر من اوج فعالیتش اینکه میره حموم و دسشویی😂😂😂  یا کارای برقی انجام میده 😂😂😂😂😂 اگه مریض بشم دارو واسم بیاره یا سینی چایی تنقلات ببرع اشپزخونه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706