2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حس میکنم ی فروشنده لباسه

عزیزم دوست پسر قبلیم دوست دخترش ول میکنه؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
کی عروسی میکنم توعقدم؟ چن وقت بایدباخونواده شوهرم زندگی کنم؟ همسرم ازته دلش دوسم داره؟ چن وقته دی ...

حس میکنم  تا ۱ سال دیگه عدوسیته اره تورو دوس داره فقط حس میکنم تو ذهنش حس میکنه احستسات بهش کمه انگار  دوس بهش ابراز علاقه کنی فک کنم ادم درونگرایب هستی و نامزدت بیرون گرا

حس میکنم  تا ۱ سال دیگه عدوسیته اره تورو دوس داره فقط حس میکنم تو ذهنش حس میکنه احستسات بهش کمه ...

اره اتفاقااین چندروزهمش بهم میگه دوسم نداره من کسی نیستم که دلی دوسش داشته باشی

تولدم رو یادشه بنظرت براش مهمه و برنامه چیده براش یان؟

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
احتمالش زیاده ولی حس میکنم سمت تو دیگه نیاد

من با کی ازدواج میکنم؟کی میاد؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2706