2737
2734
ده روز دیگه از کنار گوشمون میگ میگ میکنه و میره اون بالاها، پیش ابرا

آره واقعا از اون جا بهمون دست تکون میده

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
دلارهم تا 11تومن پایین میاد ولی خونه بیشتراز همه ارزون مبشه

از کجا میدونی عزیزم؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و مردم ساده لوح بازم بهشون اعتماد میکنن

دقیقا

و روزی که مردم ایران به این نتیجه برسن که وارد بازی اینا نشن 

اون روز رو باید جشن ملی اعلام کرد

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
یعنی ما بترسیم بفروشیم بعد گرون بشه؟ 

آره دیگه، دلار یادت نیس!!!!؟؟؟ 

مردم خونه شون رو فروختن مستاجرای، بعد یهو کشید پایین فروختن سرمایشون رفت

اگه نگهش داشته بودن الان باهاش دوتا خونه میخریدن

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2728
یعنی ما بترسیم بفروشیم بعد گرون بشه؟ 

بله متاسفانه تو نود درصد مواقع همینه

با دلار و بورس هم همین کارو کردن

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

بابا یکی این طلا خانومو نگهداره ،دیگه هی میکشه پایین،هی میکشه بالا آبرمون رفت والا🤣🤣🤣

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2738
بابا یکی این طلا خانومو نگهداره ،دیگه هی میکشه پایین،هی میکشه بالا آبرمون رفت والا🤣🤣🤣

هی میکشه پایین جیش میکنه رومون باز میکشه بالا😭😭😭

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ده روز دیگه از کنار گوشمون میگ میگ میکنه و میره اون بالاها، پیش ابرا

تو کی هستی تو همه تایپیکا طلا نظر میدی

هی انرژی منفی می‌فرستی 

باشه بابا فهمیدیم تو از همه چی با خبری ول کن دیگه

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
تو کی هستی تو همه تایپیکا طلا نظر میدی هی انرژی منفی می‌فرستی  باشه بابا فهمیدیم تو از همه چی ...

اینکه میگم نفروشن، گول نخورن انرژی منفیه؟!! 

باشه ببخشید، برید هرچی دارید بفروشید، پولتون روز به روز با ارزشتر بشه، با حقوق سه چهارتومنی خونه دار میشید، ماشین پراید لاکچری میخرید، فقط همسو با جریانات شنا کنید، ایشالا موفق میشید

اینم انرژی مثبت به عشق شما

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2706