2733
2734
عنوان

حرف حق که جواب نداره

287 بازدید | 15 پست

یکی پرسیده 👈 با این تورم و قیمتهای سر به فلک کشیده چرا جدیدأ کسی صداش در نمیاد و چرا کسی اعتراض نمیکنه به این وضعیت؟جواب 👈 نه عزیزجان دیگه کسی نباید هم اعتراض کنه به این وضعیت چون یک ملت دلال و فرصت طلب شدیم به چند دلیل 👇۱ ـ بخاطر اینکه پولارو دلار خریدیم ناراحت میشیم اگه بیاد پایین ... تازه دست به دعا برای بالا رفتن دلار هم هستیم ... ۲ ـ طلا خریدیم و دوست نداریم قیمتش بیاد پایین ... ۳ ـ سهام خریدیم و میخایم گرونتر بشه تا سود بیشتری بکنیم ... ۴ ـ برای خرید پراید ۱۵۰ میلیونی هم صف میکشیم چون میخایم ٢۰۰ بشه تا بفروشیم ...۵ ـ یه زمین و خونه اونم با جور کردن وام و قرض و قوله از قدیم و ندیم داشتیم که الآن قیمتش نجومی و میلیاردی شده و دلمون نمیخواد ارزون بشه ...۶ ـ ما ملتی هستیم که حاضریم بجای خوردن گوشت و ماهی ، تخم مرغ و سیب زمینی خالی بخوریم ولی ارزش مال و اموالمون کم نشه ...آری عزیزجان ملت شدن میلیاردرهای بی پول ...طرف خونه اش شده چندین میلیارد ولی ۱۰ میلیون نداره پشت بام خونشو ایزوگام کنه ...طرف ماشینش شده ۱ میلیارد و الی بیشتر ولی ۱۰ میلیون نداره چهار حلقه لاستیک نو بندازه زیرش ... طرف سرمایه اش میلیاردی شده ولی برای هر چیز مفت و نذری حاضره بره تو صف و اگر یارانه 1.5 دلاریشم قطع کنن خودشو به در و دیوار میزنه که این فلان فلان شده ها یارانمو قطع کردن ... در کل ملت میلیاردر شدن ولی میلیاردرهای غیر مرفه ...با دست خودمون داریم خودمون رو نابود میکنیم و خوشحالیم که میلیاردریم ، اگه قبلأ کشور چند هزار دلال داشت الان شدیم یک ملت دلال و فرصت طلب ...پس مسئولین چیکار میکنن ؟هیچی شوربختانه مسئولین هم مثل ملت سرگرم دلالی اند آنهم از نوع کلانش ... حالا کی میخواد وضعیت خوب بشه ؟هیچکی ، چون کسی حاضر نیست چیزی رو ارزون بده ...خب تا کی این وضعیت باید ادامه داشته باشه ؟  تا زمانی که خودمون به خودمون رحم کنیم که قطعا این امر محاله و حالا حالاها هم این وضعیت ادامه خواهد داشت ...چرا ؟ چون میلیاردر شدیم و دیگه دوست نداریم میلیونر بشیم ...

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ربطی داره مگه دست ماست عجب آدمی هستی بگو خواست خداست خودت راحت کن یه دفعه

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙
2731

بااینکه سهاممون الان کلی تو ضرره اما از ته دلم دعامیکنم قیمت دلار،طلا و... بیاد پایین.خیلیا هزارتومن ندارن نون بخرن شب سیر بخوابن و در عوض وجدانهای خفته دست به دعای گرونتر شدن ارز و طلان 

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
چه ربطی داره مگه دست ماست عجب آدمی هستی بگو خواست خداست خودت راحت کن یه دفعه

مرغ میشه کیلویی 30 هزار تومن و همه میرن میخرن که خدایی نکرده نیست نشه و از بی مرغی بمیرن...اتفاقا هر دفه 5_6 تا هم میخرن خب همه نخرن ببینم مرغا که میگندن باعث نمیشه مرغ رو بیارن پایین.

یه اپارتمان تو یالغوز آباد شده 2 میلیارد 

شیر کیلویی 1000 تومن شده 5 هزار تومن 

و ....

اونم تو کمتر از یک سال

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
2738

چرت و پرت نوشتی نخوندم بعداز مورد یک رو!!!

مردم اعتراض نمیکنن چون میترسن. چون جوابش گونی و ناپدید شدن و بقیه چیزاست. 

انقدر شعار نده تورو خدا. تو که از اقتصاد چیزی نمیدونی یه متنو الوی کپی نکن پخش کن. 

تو چه میدونی تورم چیه اخه؟ 

چه ربطی داره کار دولت هست خدا ازشون نگذره

عزیزم ربط داره،وقتی یه مغازه دار جنسی که خریده رو گران فروشی میکنه، وقتی کارمند بانک در عوض اینکه پنج تومن بره تو جیبش وام رو از محتاج میگیره و با پارتی بازی به کسی دیگه میفروشه،اینا یعنی ما ملت داریم دستو پا میزنیم تو لجن یعنی بالایی ها مقصرن اما اوضاع از اون چیزی که فکر میکنیم خرابتره چون ماخودمون شدیم آتش به جان خودمون افتادیم 

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 

چه جوری باید خودمون به خودمون رحم کنیم اصلا شدنی هست؟من طلا بفروشم ارزون بعد گوشت بخرم کیلو ۲۰۰ هزارتومن گردو با پوست صد و خورده ای طرف میخاد طلاش برا خرید خونه بفروشه اونم چه خونه ای ۳۰ متری تو پیروزی ۶۰۰ ۷۰۰ میلیون تازه نوساز نیست قطعا هرکی هرچی داره نمیتونه ارزون بده ربط نداره عزیز جان خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است 

توی مساله ی اقتصاد کنونی کشورمون،۷۰% دولت مقصره ۳۰% مقصر خودمونیم باید بپذیریم 

اما ضربه ی دولت کاری تر بوده،خدا لعنتشون کنه 

عزیزم ربط داره،وقتی یه مغازه دار جنسی که خریده رو گران فروشی میکنه، وقتی کارمند بانک در عوض اینکه پن ...

خب اینم درنظر بگیر فروشنده ای که قراره برنج بخره کیسه ای ۲۳۰ هزار تومان و سبزی بخره کیلو ۱۰ تومن و گوجه کیلو ۸ و یه مرغ ۷۰ هزار تومن و یه جفت کفش ۲۰۰ تومن

طبیعیه که جنسش رو گرونتر بده در واقع تورم و گرونی زنجیرواره و تا از بالا درست نشه از پائین نمیشه کاریش کرد

دولت هم بورسو برد بالا تو اوج سهامشو فروخت به مردم و بعد ۷۰ درصد سقوطش داد دلار و طلارو هم برد بالا

هم حسابی به جیب میزنن هم مردمو تحت فشار قرار میدن که نارضایتی عمومی و اغتشاش بوجود بیارن مگه حوادث ابان چیزی غیر ازین بود

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
2706