2733
2734

این گل تابستون توی حیاط بوده و نوکش اینطور شده بود بعد من از جایی اوردمش

اوردم داخل خونه 

چیکار کنم خوب بشه

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

گلم فکر کنم باید کود بدی

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید داخل اتاق باشه.اب هم زیاد نمیخواد.فقط نور بهش بخوره کافیه

الان شرایطش همینطوره

ولی این نوکش بخاطر قبلا اینطور شده

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

احتمالن آفتاب مستقیم خورده اینطور شده.نباید آفتاب مستقیم بخوره.جاشو عوض کن نوک برگای زردشم بصورت اوریب یا کج ببر.بهش آب و کود بده.

اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان میزنم بی محابا
2738
هیچی نوکشو با قیچی ببر اونا درست نمیشن ولی از کناره  هاش جوونه جدید در میارن

واقعا با قیچی ببرم؟

احتمالن آفتاب مستقیم خورده اینطور شده.نباید آفتاب مستقیم بخوره.جاشو عوض کن نوک برگای زردشم بصورت اور ...

اگه ببرم ازش خراب نمیشه؟؟؟

دگه خراب تر از این

خب اینو که من نبودم میگم اینو از جایی اوردم گذاشته بودنش تو حیاط اشتباهی

حالا ببرم نوکش رو روی رشدش تاثیر نداره؟

اگه ببرم ازش خراب نمیشه؟؟؟

اونا که زرد شده دیگه درست نمیشه.ولی اگه ازش خوب نگه داری کنی بعد از چندماه جوونه های جدید از کنارش درمیاد

خیلی گل قشنگ و مقاومیه به تصفیه خونه هم کمک میکنه

اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان میزنم بی محابا
2706