2726
عنوان

بچه ها امروز ی رفتار خیلی بد کردم

578 بازدید | 15 پست

امروز یکی‌ ی فیلم بهم نشون داد ک تو فیلمه ی اقای معتاای بود اصلا ی جوری‌بود حالم بد جور بهم خورد سر و وضعش خیلی بود تا بهم نشون داد من چشامو بستم گفتم دورش کن ی کلیپ طنز گرفته بودن 

تا اینجوری‌کردم اون گفت این پسر عمومه 

کلی چیز بارم کردهنوز ک بهش فک میکنم میخوام بالا بیارم واقعا صحنه ی بدی بود هر کی بود همینحوری میشد 

حالا از خودم بدم اومد میگم نکنه خدا منو تو همیچن وضعی کنه 😭

فکرتو درگیر نکن.خب برات خوشایند نبوده مسخره کردی مگه؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتار بد رو اونی کرده که یه فیلم مسخره که با فامیلاش گرفته و بدون اینکع بگه طرف آشناس بهت نشون داده

زندگی عشق است عشق افسانه نیست  آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست  عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی  عشق آن است که هر لحظه به یادش باشی         
2728

زیاد فکر نکن فقط سعی کن تکرار نکنی 

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ازش عدر خواهی کن بگو منظوری نداشتی

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
آدم میاد فیلم پسرعموی معتادشو به دوستش نشون میده؟ شما مشکلی ندارید، مشکل از دوستتونه

برای خودشون عادیه اما من ب خدا همیچن ادم هایی ندیدم  تو عمرم با هم مغازه دارن کلیپ طنز اتفاقات اخبار مثلا اون مغازه رو درس کرده بودن 

2706