2737
2734
عنوان

جاری بیشعورم بدون اینکه منو در جریان بزاره برام خونه تکونی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 6003 بازدید | 192 پست
اره هرچقدم صمیمی هستی زنگ بزن بگو عزیزم میخوام برم خونت این چندوقت نبودی ممکنه گرد و خاک نشسته باشه ...

ممنون گلم 

البته من نیتم این بود که بریم تمییز کاری کنیم نگیم ما انجام دادیم فک‌کنه همسرش انجام داده😶 الان میبینم طرزفکرا چقد متفاوته باهم 

ومن چقد ساده ام😁 حتما بهشون میگم 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون گلم  البته من نیتم این بود که بریم تمییز کاری کنیم نگیم ما انجام دادیم فک‌کنه همسرش انجا ...

ببخشید این اصلا اسمش سادگی نیست .اسمش بی ملاحظه گری و احترام نگذاشتن به حریم شخصی افراد هست . بالاخره هر چیزی ادابی داره هم از نظر شرعی هم اخلاقی هم قانونی 

بگودستتدردنکنه ولی دفعه بعد خواستی به وسایلم دست بزنی یه اجازه بگیر. 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

میدونین اینکه در برابر لطف دیگران جبهه میگیرین و از توش یه حرفی درمیارین ناشی از حسادت شماست.اینکه خوبی کسی به دل بقیه بشینه حالتون بد میشه و بد وبیراه میگین بهش.نمیدونم نیت جاری شما چی بوده و مهمم نبست برام ولی شما الان باید زنگ بزنی و ازش تشکرکنی و میتونی خیلی دوستانه و مهربون بهش بفهمونی که ازاین کار راضی نیستی

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2738

این کارارو دو از ادما انجام میدت یا طرف واقعا خوبه و خواسته خوبی کنه یا میخواد خودشیرینی خوانواده شوهرو بکنه و خیلی ام فشوله در هر صورت زنگ بزن تشکر کن اما یجوری ام بروز بده که دوست نداشتی بی اجازت این کارو کنه 

چرا اینجا همه چیو باهم قاطی میکنن خانوما😐😐 بدون اجازه  حریم شخصی استارتر بهش ورود شده.. من ...

دقیقا ...نمیدونم چرا بعضیا اینجوری رفتار میکنن من که اینجور چیزیزرو نمیتونم تحمل کنم چون مطمئنن هر کسی میدونه با خونه خودش چکار کنه من روااانی میشم کسی حتی سرک بکشه تو‌کشوم

چطور یسری جبهه گرفتید نسبت به استارتر!

حریم شخصی برای جاری شما تعریف نشده؟!

از نظر من کارشون درست نبوده حالا هر نیتی که داشتند،مگه اینکه شما خواستید ازشون یا از این دست کارها برای ابن خونواده عادی هست!

نمیدونم شاید اگه من بودم حتما تماس میگرفتم تشکر میکردم و میگفتم دیگه این کار رو انجام ندن چون معذبم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
ببخشید این اصلا اسمش سادگی نیست .اسمش بی ملاحظه گری و احترام نگذاشتن به حریم شخصی افراد هست . بالاخر ...

عزیزم شما که ازارتباط. ماخبر ندارین 

آشپزخونه ای که مدتهاست  هفته ای دوسه بار توش برابرادرهمسرم آشپزی میکنم وجاریم از همه چی اطلاع داره فک نکنم تمییز کردنش برامنو جاریم  حریم شخصی محسوب بشه اتاق خوابشون کع نمیخام برم 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

ما نمیتونیم نظرقطعی بدیم چون نمیدونیم رابطه شماها چطوره.بعضیا رابطه هانزدیک و از روی دوستی انجام میدن.بعضیام از روی بدجنسی.حالاشماخودت بگورابطه تون چطوره؟اگرم کارشودوست نداشتی ازش تشکرکن و بگو دیگه زحمت نیفت

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2706