2733
2739
عنوان

جاری بیشعورم بدون اینکه منو در جریان بزاره برام خونه تکونی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 6003 بازدید | 192 پست

بچه ها شمایی ک میگین بدجنسه و اینه 

مطنعنم مادر شوهر و حاریش قصد داشتن با این کار غیر مستقیم بهش بفهمونن ک تو شلخته ای مادر شوهر و خواهر سوهر منم ی بار این کارو کردن دو روز رفته بودم خونه بابام قهر اومدم تا دکراسیون خونه رو تغیر دادن 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با اجازه ی خودشون دیگه؟درسته؟

دیگ خودش کلید میده دستمون همه هم‌میدونن اینطور میشه 

نیگم جز رسومات هستش

تازه ذوق زده هم میشیم مسافرتمون رفتیم خونمون تمیز شده.

من خودم حتی واسه عید میرم کمک اجی هام و زنداداشم میکنم دست تنها نباشن واسه خونه تکونی

2738
مثلا خواستن تورو کثیف جلوه بدن پیش شوهرت؟که گفتن چندساله نشسته

اینم میشه

من خواهرشوهرم این مدلیِ 

پارسال کلاس و درس داشتم،این با ننه‌اش اومده بودن خونه ما

من اینقدر سرم شلوغ بود،یادم رفته بود یه تیکه سرامیک کنار گاز رو تمیز کنم،یه کم چربی داشت

جلو چشم خودم دستمال برداشت افتاد به جون سرامیک

خیلی بدم اومد،یعنی اینکه کثیفی من برات تمیز کردم

من کلا بدم میاد کسی برام کار کنه

چه نیتش خوب باشه چه بد 

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
چقد جو سایت همه رو بدبین کرده؟ 🤣🤣بخدا زن داداشای من اینقد باهم خوبن. همه کاری واسه هم میکنن. چرا ه ...

دقیقا مردممون چه بدبین شدن من جاریم زایمان کرده هنوزپیش مادرشه بچه دومشه شیر به شیر شرایطش سخته 

دیروز تو فکر بودم باخواهرهمسرم بریم سرودستی به خونش بکشیم که با دیدن این تاپیک فک کنم منصرف شم بهتره😶😁البته با اجازه برادرهمسرم بهشونم گفتم فرشارو دربیار بده براشستن 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
خواهرشوهرمنم همینطوره خوب چ اشکالی داره البته خونه من همیشه تمیزه

خواهر شوهر منم همینطوره ولی من به شدت متنفرم چون اولا نا خواداگاه به من توهین میکنه که تو کار بلد نیستی و کد بانو نیستی .ثانیا هر چقدر خوب باشه اخرش یه دره منت میذاره ثالثا من خودم چولاق نیستم و میتوتم خونه ام را تمیز کنم و رابعا اینجوری توقع داره منم کمکش کنم ولی شاید ان موقع من نتونم کمکش کنم . و من روش خودم را برای خانه داری دارم و اصلا روش ایشون را نمی پسندم .شما خواهر شوهرتان ایا منت نمیذاره یا متلک نمیگه یا پشت سرتون حرفی نمیزنه   ؟

دقیقا مردممون چه بدبین شدن من جاریم زایمان کرده هنوزپیش مادرشه بچه دومشه شیر به شیر شرایطش سخته  ...

زن داداش من طفلک برای عمل رفت پیش پدر و مادرش حدود چهار ماه نبود .. خواهرم بنده خدا از سقف تا کف خونه رو یابید پرده ها رو داد خشکشویی فرشارو داد قالیشویی برادرمم مجبور کرد خونه رو دوباره رنگ بزنه .. یعنی حسابی خونه ترو تمیز شد .. از رو مهربونی این کارو کرده که وقتی برگشت روحیه اش خوب باشه

خواهر شوهر منم همینطوره ولی من به شدت متنفرم چون اولا نا خواداگاه به من توهین میکنه که تو کار بلد نی ...

جاریمه عزیزم. پیش خودم نمیگه ولی کل فامیل رو جار میزنه فلانی خونش کثیف بود و ...

دقیقا مردممون چه بدبین شدن من جاریم زایمان کرده هنوزپیش مادرشه بچه دومشه شیر به شیر شرایطش سخته  ...

به نظرم همچین وقتایی بهترین کمک این هست که درب منزل مادر جاریتون غذا بدید چندروز پشت سر هم 

2706