2726
عنوان

جاری بیشعورم بدون اینکه منو در جریان بزاره برام خونه تکونی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5992 بازدید | 192 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رختخواب اگر چند سال یه جا بمونه می پوسه و حتی ممکنه کرم بندازه. شاید این مشکل پیش آمده و اون بندگان خدا فقط کثیفی رو گفتند و کرم انداختن رو نگفتند که شما ناراحت نشی. ولی با توجه به اخلاق شما که به کسی که کمکتون کرده فحاشی می کنید نباید این کار رو می کرد یا فقط بهتون اطلاع می دادند تا خودتون هر طور که صلاح می دونید کارتون رو انجام بدید.

2728

چقد جو سایت همه رو بدبین کرده؟ 🤣🤣بخدا زن داداشای من اینقد باهم خوبن. همه کاری واسه هم میکنن. چرا همه بدبینیت؟ خوب جاری دوس داشته خودشو نشون بده. خواسته احساس صمیمیت کنه. خیلی تندرو هستین اکثرا 🤣🤣🤣

ما از ابان پارسال نزفتیم و از نورووز ۹۸  خونه تکونی نکردم طییعیه خاک میشینه. مشکل من بیشعوزیشون ...

خب ماهم زندایی ماه عسل بود همه رفتیم خونه ش تمیز کردیم خوشحالم شد ولی خبرداشت

جاریتم میخواسته سوپرایزت کنه

ولی بیشعوره که حمالی جاری کرده

چقد جو سایت همه رو بدبین کرده؟ 🤣🤣بخدا زن داداشای من اینقد باهم خوبن. همه کاری واسه هم میکنن. چرا ه ...

عزیزم یکی بدون اجازه وارد خونت بشه بدت نمیاد؟ من خواهرم بدون اجازه بره سر وسایلام اینقدر حرصم درمیاد دیگه چه برسه خونم و چخ برسه این که طرف جاری ادم باشه

من باشم نه تشکر میکنم نه اعتراض،به حریم خونم تجاوز شده،نمیشه ما چون کلید خونه ی مردمو داریم بریم همه ی خونشونو زیرو رو و تمیز کنیم بعدم بگیم چرا تشکر نکرد؟!!! یا حتی چرا ناراحت شد! نمیشه بگیم چون من به قصد تمیز کردن تک تک کمداشو بی اجازه باز کردم و دست زدم اشکالی نداره و تازه یه چیزیم طلبکار بشم! همونطور که بهم اطلاع نداده و رفته تو خونه زندگیم منم همونجوری که یه آدم بی اطلاع رفتار میکنه رفتار میکنم،نه تشکر میکنم نه میگم چرا رفتی؟خودش دیگه اون چیزی که باید بفهمه رو میفهمه

کاملا حق میدم ناراحت باشی چون خودم خیلی حساسم کسی حتی ظرفامم بشوره چه برسه بی اجازه بره خونم ولی باسیاست رفتار کن عصبانی نشو زنگ بزن اول تشکر کن وبعدشم بگو لطفا دیگه از اینکارا برای من نکنید

همین دیگه اون خره که واسه جاری کاری میکنه خاک توسرش...ولی استارترم بدگفته بیشعورچیه بدبختوآخه

دستش دردنکنه ولی حریم خصوصی هم درنظربگیر.بایدقبلش زنگ میزد میگفت میخوام این لطفودرحقت بکنم وخونتو تمیزکنم نه بعدش.بخاطرهمین قضیه من حتی دوست ندارم کسی تواسباب کشی کمکم کنه دست به وسیله هابزنه چه برسه بی اجازه خودشیرینی کنه.این نظرمنه البته نظرشمام محترم

این اهنگ قشنگ رو گوش کن:عاشقی از روزبه بمانی.
2706