2733
2734

دوستانی که طلسم و دعا رو مسخره میکنن یا ...

میخوام بهتون بگم برید قرآن کریم داستان تا  ر وت ماروت بخونید

که قوم یهود اومد و طلسم کرد خدا تارو  ت ماروت فرستاد تا باطل کنن تاکید میکنم تا باطل کنن

یعنی باطل کردن و طلسم واقعیت داره !!

من به عینه این قضیه رو دیدم

و میخوام داستانی که برای زندگی مادر مادرم که بهش میگم مامانی رو براتون بگم ! و پدر مادرم بهش میگم آقاجون

پس هرجا گفتم مامانی یا اقاجون بدونید کیو میگم ....

و خدایی واقعیته هرکی نخواست باور نکنه ...

تا جایی که بشه تایپ میکنم فقط مطرح میکنم تا بگم

این ماجرا وجود داره ...

و همه اینا مربوط به عالم غیب و حروف ابجد و....

دوستان حدود ۵۰  سال پیش بود .  

آقاجونم یک برادر داشت بنده خدا زنش جووون فوت کرد  ۳تا هم بچه داشت

و بعد از اون یک زنی رو گرفت به نام ( هاجر ) اسم خودش نیست

هاجر دختر بود از قم گرفتنش و اومد تهران و اونجا زندگی میکرد ...

اقاجونم اون موقع هنوز مامانیمو نگرفته بود و تازه نامزد کرده بودن انگار ..

هاجر چند سالی بود بچه دار نمیشد کلا و مشکل داشته و ...

و سر همینم چون اقاجونم اخرین پسر خونه بوده و مادرش دوسش داشته کلا خیلی سر آقاجونم حساس بوده  هاجر و حسودی میکردع

و مخصوصا اینکه دیگه مامانی دوست داشته و نامزدم شده بودن کلا ناسازگاری میکرده مخصوصا مدام بهش میگفتن قدیما بچه دار نمیشی و ....

وقتی مامانی و اقاجونم عروسی میکنن و شب اول عروسی میگذره و به اصطلاح حجله تموم میشه ....

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم کاش تو تاپیک خودم بگی نه اینکه یه تاپیک جدا بزنی! تاپیک من برای انکار نیست برای راه حله  دوستان همه تشریف بیارین تاپیک اخرم 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

ون موقع خونه هاجر چسب خونه اقاجونم بوده یک دیوار بینشون بوده ...

مامانیم تعریف میکنه

روز صبح عروسی یک سینی خیلی بزرگ از چند تا مربا و نون تازه چایی و شیر و کلا یک چیز سلطنتی هاجر براشون میاره .....

و مامانی و آقاجون منم میخورن و اون لحظه که شیر اقاجونم میخوره یدفعه غش میکنه می افته کف خونه😐😐😐😐

و مامانیم گریه و زاری و .... که اخه چی شده وای و ...تا اینکه اقاجونم بهوش میاد و وقتی مامانیم رو دید

میگه من نمیخوامش😐😐

و مامانیم میفرسته خونه مادرش و ....

بعد با کلی وساطتت برش میگردونه

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

طلسم و دعا نویسی واقعیت هست ولی اینکه بری دعا نویس برات بنویسه یا طلسم بهت بده گناهه 

نوشتن دعا هایی که تو مفاتیح یا تو روایات اومده اشکالی نداره  ولی گرفتن طلسم یا باطل السحر و اینجور چیزا گناهه

حالا لایکم کنیید بعد بیام بخونم

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2738

یعنی فکر کنید چی به یک عروس جوون خوشگل گذشته عکس مامانیمم خواستید میزارم پنجه افتاب بوده😐😐

واقعا خوشگل و ناز بوده یک چیزی میگم یک چیزی می  شنوید

خلاصه داغون میشه مامانیم دیگه بعد اصلا حدس نمیزنن شاید جادو و طلسم و اینا باشه تا اینکه اقاجونم همش بدرفتاری میکرده

مامانیم کتک زده چند بار

از خونه بیرونش کرده

مامانیم زود باردار شد و مامانمو  باردار بوده

مامانیم مامانم و دوتا خاله هامو پشت سرهم باردار شد

و اون مدت همش دعوا و کتک و قهر بوده

و یک نفر نگفت آخه بابا مگه میشه کسی که دوسش داره یدفعه اینقدر اختلاف بشه بینشون؟؟؟

اینم بگم اقاجون پولدار بود وبا مامانیم نوه عمو پسر عمو بودن

و کلا سهام دار شرکت امریکایی بود ولی خوب اینطور رفتار عجیب و غریبی میکرده 

منم قبول دارم و متاسفانه برام دعا گرفته بودن.وقتی پیداش کردیم گذاشتیم جایی ببریم باطل کنیم روز بعد رفتم دیدم غیبش زده😐😑

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706