2733
2734

سلام خانما😘

من ماه سوم هست که عقد کردم و از همسر دور هستیم زیاد. فاصله شهر ها زیاده.

شما تو دوران نامزدی چیکار میکردید که همسرتون براتون خرید کنه؟؟ آخه من هنوز پول تو جیبی م از بابامه.

یا مثلا یه روز که کنارم بود رفتم آرایشگاه موهامو رنگ زدم  پول رو خودم.دادم.  

اصلا اصلا نمیخوام بگم که خسیس هست ولی خوب باید متوجه بشه که این چیزها با اونه .

چی کار کنم؟؟؟

مستقیم هم نمیتونم بگم.

یا مثلا کادو برام که میخره روسری و اینا میخره خوب من دلم یه بار شاید کادوی گرون تر یا یه چیز بهتر خواست.

شما چجوری همسراتون رو عادت دادید؟؟ 

یا خیلی ها رو میبینم سورپریز های قشنگ دارن تولدهای پر گل و .......

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث بنداز 

بگو نامزد فلانی براش فلان چیز رو خریده

یا بگو مثلا می‌خوام فلان چیز رو بخرم ببینم چی میگ

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2728
خیر. تو دوران نامزدي خرج شما با پدرتونه 

بله. پدرم که میده ولی دوس داشتم حداقل پول آرایشگاه رو اون بده

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

ینی از دوشهر متفاوتم هستین؟؟

خب رسمشونه شاید خرج دختر با باباش باشه تو عقد

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738

عزیزم ب نظرت یخورده زودنیس بزا ی مدت بگذرع بهترمیشه 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

نتونستم عادتش بدم 

کل دوران عقدم با حرص خوردن گذشت 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
ینی از دوشهر متفاوتم هستین؟؟ خب رسمشونه شاید خرج دختر با باباش باشه تو عقد

بله.کاملا متفاوت. 

ایشون مال یزد هستن. رسم اونجا رو میدونید؟

2706